Жимолость Югана
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-009
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Жимолость Югана— чудовий листопадний кущ, заворожує своїми квітами в період цвітіння і ягоди якого мають великий набір вітамінів.

Квіти: великі, досить цікавої та незвичної форми, мають тонкий приємний аромат, біло-рожевого забарвлення.

Плоди: дозрівають в середині липня. Ягоди досить крупні, темно-синього забарвлення з фіолетовим відтінком, шкірка покрита нальотом. На смак плоди солодкі з відчутною кислинкою та ароматні.

Особливості: кущ висотою до 1.5 м, морозо- та посухостійка, невибаглива до родючості грунту, цвіте рясно.

Догляд: Саджати жимолость можна з весни до осені. Обрізати молоді рослини не потрібно. При подальшому рості потрібно буде обтинати сухі та дрібні гілки, щоб сонячне проміння доходило до всіх плодоносних гілок. Поливають жимолость помірно, але в суху погоду, особливо в кінці весни і на початку літа, полив необхідний рясний. Перші два роки після посадки жимолость не підживлюють. Потім добрива вносяться через рік, і перевага віддається органіці.

Жимолость Гордість Кубані
Код товара: 90-013
Жимолость Гордість Кубані — середньопізній сорт, який виростає до 1,6 м у висоту. Широко застосовується в розвантажувальні дні і рекомендовані в якості дієтичного меню. Підходить для десертів, переробок та для вживання у свіжому вигляді.
69 грн
купити
Жимолость Каріна
Код товара: 55-003
Жимолость Каріна – ранній сорт морозостійкої жимолості, що відрізняється великим розміром ягід.
70 грн
купити
Новинка
Жимолость Богучарська
Код товара: 90-517
Жимолость Богучарська - достойний крупноплідний сорт красивого сливового кольору. Плоди: видовжено-бочкоподібні, красивого сливового кольору. Смак гармонійний, кисло-солодкий. Ягода до 2,5 г, що для жимолості дуже багато.
69 грн
купити