Жимолость витка Каприфоль
есть в наличии
54 грн
в избранное купити
Тип:ліана
Артикул:25-101
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Жимолость Капріфоль -  декоративна витка ліана родом з півдня Європи. Підходить для декорування альтанки чи стіни будинку.

Квіти: незвичайної форми, світло - рожеві чи рожеві, з часом жовтіють. Стійкий приємний аромат посилюється в другій половині дня. Початок цвітіння починається на початку червня і може тривати до 20 днів. Після цього на місці квітки утворюються яскраві помаранчеві не їстівні ягоди.

Догляд: рослина вимагає стійкої направляючої опори, адже не може чіплятись за гладку поверхню. Обрізувати необхідно тільки верхівки, щоб не пошкодити квітконосні пагони. Потребує поливу, на зиму не укривається.

Жимолость витка "Aureoreticulata"
Код товара: 25-100
Жимолость японська "Ауреоретикулата" - красива ліана, що вабить не тільки великими красивими квітками, а й декоративним листям. Міняє колір квітки від білого до медово-жовтого напротязі цвітіння. Ідеальний варіант для створення невисоких заборів і обрамлення арок.
54 грн
купити
Жимолость витка Каприфоль
Код товара: 25-101
Жимолость Капріфоль - декоративна витка ліана родом з півдня Європи. Підходить для декорування альтанки чи стіни будинку.
54 грн
купити
Жимолость плетиста "Бельгіка Селект"
Код товара: 150-104
Жимолость плетиста "Бельгіка Селект" – красива квітуча ліана. Частіше всього використовується для укриття альтанок, арок та стін будинків. Проте може використовуватись як і грунтопокривна рослина.
230 грн
купити