Жимолость Ведмедиця
Немає в наявності
125 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:160-008
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1л .
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Жимолость Ведмедиця – ранній сорт, який має дуже смачні та корисні властивості. До складу жимолості входить дуже багато вітамінів, фруктоза та інші корисні речовини, тому якщо Ви бажаєте збагачувати свій організм і дивувати цікавинкою сусідів, тоді цей варіант саме для вас та вашої родини.

Форма: невисокий кущ, до 1 м.

Термін дозрівання: початок травня.

Плоди: велика, в діаметрі до 2 см, голубого кольору, смак дуже ніжний, немає характерної кислинки.

Вага плодів: 1,2 -1,5 г.

Урожайність: 1,5 – 2,5 кг.

Особливості: сорту потрібен запилювач, висока стійкість до морозів та хвороб, вступає в плодоношення на 3-4 рік, дає стабільні рясні врожаї.

Жимолость Каріна, 2 роки
Код товара: 160-007
Жимолость Каріна — кущ раннього терміну дозрівання, характеризується довготривалим плодоношенням. Починає плодоносити на 4-5 рік після висадки. Рослина виростає у висоту 100-150 см. Крім плодів має дуже гарні квіточки, які будуть радувати Ваше око в травні місяці.
Жимолость "Дочь Великана"
Код товара: 90-011
Жимолость «Дочь Великана» — високий кущ з середньопізнім терміном дозрівання російської селекції. Характеризується дуже великими ягодами та щедрим плодоношенням. Листя, ягоди та квіти жимолості використовують для лікування багатьох хвороб.
69 грн
купити
Жимолость Югана
Код товара: 90-009
Жимолость Югана— чудовий листопадний кущ, заворожує своїми квітами в період цвітіння і ягоди якого мають великий набір вітамінів.
69 грн
купити