Жимолость їстівна Каріна
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

  

Жимолость їстівна Каріна - рання камчатська рослина. Найчастіше починає плодоносити на 3-5 рік піся посадки. Забарвлення суцвіття вагається від біло-жовтого до кремово-жовтого і має тонкий, приємний аромат.

Терміни дозрівання: плоди фіолетово-сині, колоновидної, трубчастої форми. Починають дозрівати ближче до кінця травня.

Плоди: ягоди солодкі на смак з помірною кислинкою, наповнені яскраво-червоним соком. Одна рослина заввишки 1-2 м дає близько 2-7 кг плодів.

Використовуються: (рослина багата на вітаміни і корисні речовини) для виготовлення наливок і в кулінарії.

Важливо: Слід мати на увазі, що рослина не любить рости у лужному середовищі. В іншому невибаглива, як сонцелюбива, так, і морозостійка, любить воду. Для кращого плодоношення слід регулярно обрізати - головне не перестарайтеся.-червоним соком. Одна рослина заввишки 1-2 м дає близько 2-7 кг плодів.

Жимолость Дует
Код товара: 90-502
Жимолость Дует – сорт жимолості раннього достигання.
Жимолость їстівна Богдана
Код товара: 01КС-26
Жимолость їстівна Богдана має середньої величини і густоти кущ (Висота 100-130 см). Жимолость – це одна з перших ягід, яка порадує Вас ранніми смачними плодами уже в травні.
Жимолость витка "Aureoreticulata"
Код товара: 25-100
Жимолость витка "Aureoreticulata" –декоративна рослина з незвичайним забарвленням листків та нечисленними ароматними квітами. Досить часто її використовують в озелененні для невисоких об'эктів.