Жимолость Спокуса
Немає в наявності
70 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:55-002
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Жимолость Спокуса – пізній сорт, що вирощений на території України.  Починає давати плоди вже наступного року після посадки, з куща можна зібрати до 1,5 кг ягід. Плоди цінуються вмістом вітамінів С та Р, що значно підвищує імунітет.

Термін дозрівання: липень.

Кущ: сильнорослий, овальної форми, 1.4-1.6 м у висоту.

Ягода: продовгувата, 1.1-1.2г. Темно-синього кольору із незначною кислинкою на смак. Плоди потрібно збирати вчасно.

Головною умовою для посадки є освітлене місце та ще кілька сортів поруч. Пристосована до погодних умов усіх регіонів України.

 

Жимолость Каріна, 2 роки
Код товара: 160-007
Жимолость Каріна — кущ раннього терміну дозрівання, характеризується довготривалим плодоношенням. Починає плодоносити на 4-5 рік після висадки. Рослина виростає у висоту 100-150 см. Крім плодів має дуже гарні квіточки, які будуть радувати Ваше око в травні місяці.
Новинка
Жимолость Богучарська
Код товара: 90-517
Жимолость Богучарська - достойний крупноплідний сорт красивого сливового кольору. Плоди: видовжено-бочкоподібні, красивого сливового кольору. Смак гармонійний, кисло-солодкий. Ягода до 2,5 г, що для жимолості дуже багато.
69 грн
купити
Новинка
Жимолость Бакчарська Ювілейна
Код товара: 90-516
Надзвичайно крупні ягоди у сорту Бакчарська Ювілена, максимальна вага 2,1 г! Вони одномірні, соковиті, солодкі з легкою кислинкою. Ммм, дуже смачні! Термін дозрівання: середній.
69 грн
купити