Жимолость Синя Птиця
Немає в наявності
70 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-44
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Жимолость Синя Птиця – сибірський сорт високоврожайної жимолості.
Вона має кущ висотою 140-180 см. Крона куляста.

Ягоди: темно-сині з легким восковим нальотом, довжиною до 2 см, овальної форми. Маса однієї ягоди біля 0,7 г. Шкірка у плодів тоненька.

Смак ніжний, кисло-солодкий з тонкою ноткою терпкості. Після дозрівання плоди потрібно збирати, адже вони можуть осипатися.

Використання ягід жимолості: плоди Синьої птиці вживають свіжими та готують з них оригінальні варення, желе, компоти та навіть вина.

Посадка жимолості. Вибираємо добре освітлене місце. Жимолость невибаглива до умов грунту, проте не дуже любить рости на кислих. Для оптимального плодоношення потрібно висаджувати 2-3 сорти поруч. Відстань між рослинами повинна бути 1,5 – 2 м. Одним з кращих опилювачів для Синьої Птиці є сорт Синичка та Голубе Веретено.

Купити Жимолость Синя Птиця можна по тел.
(097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02

Або зробіть замовлення на сайті

Жимолость Гордість Кубані
Код товара: 90-013
Жимолость Гордість Кубані — середньопізній сорт, який виростає до 1,6 м у висоту. Широко застосовується в розвантажувальні дні і рекомендовані в якості дієтичного меню. Підходить для десертів, переробок та для вживання у свіжому вигляді.
69 грн
купити
Жимолость їстівна Каріна
Код товара:
Жимолость їстівна Каріна - рання камчатська рослина. Найчастіше починає плодоносити на 3-5 рік піся посадки. Забарвлення суцвіття вагається від біло-жовтого до кремово-жовтого і має тонкий, приємний аромат.
Жимолость Німфа
Код товара: 90-015
Жимолость Німфа — пізній сорт, який характеризується як сильнорослий кущ з великими плодами. Її гарний вигляд можна використовувати в дизайні своєї ділянки чи саду, наприклад для живих огорож. Ягоди не тільки приємні на смак, але й мають цілющі властивості.
69 грн
купити