Жимолость Синя Птиця
Немає в наявності
70 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-44
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Жимолость Синя Птиця – сибірський сорт високоврожайної жимолості.
Вона має кущ висотою 140-180 см. Крона куляста.

Ягоди: темно-сині з легким восковим нальотом, довжиною до 2 см, овальної форми. Маса однієї ягоди біля 0,7 г. Шкірка у плодів тоненька.

Смак ніжний, кисло-солодкий з тонкою ноткою терпкості. Після дозрівання плоди потрібно збирати, адже вони можуть осипатися.

Використання ягід жимолості: плоди Синьої птиці вживають свіжими та готують з них оригінальні варення, желе, компоти та навіть вина.

Посадка жимолості. Вибираємо добре освітлене місце. Жимолость невибаглива до умов грунту, проте не дуже любить рости на кислих. Для оптимального плодоношення потрібно висаджувати 2-3 сорти поруч. Відстань між рослинами повинна бути 1,5 – 2 м. Одним з кращих опилювачів для Синьої Птиці є сорт Синичка та Голубе Веретено.

Купити Жимолость Синя Птиця можна по тел.
(097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02

Або зробіть замовлення на сайті

Жимолость Ведмедиця
Код товара: 160-008
Жимолость Ведмедиця – ранній сорт, який має дуже смачні та корисні властивості. До складу жимолості входить дуже багато вітамінів, фруктоза та інші корисні речовини, тому якщо Ви бажаєте збагачувати свій організм і дивувати цікавинкою сусідів, тоді цей варіант саме для вас та вашої родини.
Жимолость їстівна Синичка
Код товара: 90-007
Жимолость їстівна Синичка – улюблениця дітлахів, що полюбляють ласувати нею вже наприкінці травня. Синювато-голубі ягоди вкриті характерним для жимолості нальотом, форма у них видовжено-циліндрична, довжина 19 мм. Смак кисло-солоденький з легким ароматом.
Жимолость Каріна
Код товара: 55-003
Жимолость Каріна – ранній сорт морозостійкої жимолості, що відрізняється великим розміром ягід.
70 грн
купити