Жимолость Каріна
есть в наличии
70 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:55-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Жимолость Каріна – ранній сорт морозостійкої жимолості, що відрізняється великим розміром  ягід.

Термін дозрівання плодів: червень місяць, проте ягоди дозрівають не одночасно, що затягує збір плодів на місяць. Осипання ягід спостерігається незначне.

Кущ у сорту середньорослий (до 1,5 м висотою).

Ягоди циліндричні, мають довжину  23-26 мм, синього кольору, дуже смачні, кисло-солодкі. Маса одного плоду становить 0,8 г.

Сорт відрізняється високою стійкістю до морозів (- 40) та хвороб. Жимолость Каріна невибаглива до умов вирощування, проте краще себе почуває на родючих в міру вологих грунтах та у сонячних місцях.

Ягоди споживають свіжими, роблять з них оригінальні смачні варення, джеми та навіть заморожують.

 

Жимолость Голубе веретено
Код товара: 25-003
Жимолость Голубе веретено – ранній сорт сибірської селекції, який має великі смачні плоди. Характеризується як високоврожайний, з куща можна зібрати до 2,5 кг ягід. Також може похвалитися рівнем морозостійкості та посухостійкості, навіть за сильних заморозків кущі не підмерзають.
85 грн
69 грн
купити
Жимолость Вітамінна
Код товара: 55-004
Жимолость Вітамінна – одна з найранніх серед всіх видів жимолості. Високоврожайний сорт, до того ж може рости та регулярно плодоносити на одному місці протягом 20 років.
69 грн
купити
Жимолость Гордість Кубані
Код товара: 90-013
Жимолость Гордість Кубані — середньопізній сорт, який виростає до 1,6 м у висоту. Широко застосовується в розвантажувальні дні і рекомендовані в якості дієтичного меню. Підходить для десертів, переробок та для вживання у свіжому вигляді.
69 грн
купити