Жимолость Голубе веретено
есть в наличии
85 грн
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:25-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Жимолость Голубе веретено – ранній сорт сибірської селекції, який має великі смачні плоди. Характеризується як високоврожайний, з куща можна зібрати до 2,5 кг ягід. Також може похвалитися рівнем морозостійкості та посухостійкості, навіть за сильних заморозків кущі не підмерзають.

Форма: сильнорослий кущ, висота 800-1000 см

Період дозрівання: червень

Плоди: темно-сині, продовгуваті, вага 0,9-1,5 г, шкірка щільна, м’якоть кисло-солодка на смак

Урожайність: 1,5-2,5 кг

Рекомендації: в якості опилювачів підійдуть будь-які сорти, які виведені на основі жимолості камчатської. Урожай необхідно зібрати одразу при дозріванны, тому що сорт має схильність до опадання.

Жимолость витка "Aureoreticulata"
Код товара: 25-100
Жимолость витка "Aureoreticulata" –декоративна рослина з незвичайним забарвленням листків та нечисленними ароматними квітами. Досить часто її використовують в озелененні для невисоких об'эктів.
54 грн
купити
Жимолость Ведмедиця
Код товара: 160-008
Жимолость Ведмедиця – ранній сорт, який має дуже смачні та корисні властивості. До складу жимолості входить дуже багато вітамінів, фруктоза та інші корисні речовини, тому якщо Ви бажаєте збагачувати свій організм і дивувати цікавинкою сусідів, тоді цей варіант саме для вас та вашої родини.
Жимолость "Дочь Великана"
Код товара: 90-011
Жимолость «Дочь Великана» — високий кущ з середньопізнім терміном дозрівання російської селекції. Характеризується дуже великими ягодами та щедрим плодоношенням. Листя, ягоди та квіти жимолості використовують для лікування багатьох хвороб.
69 грн
купити