Жимолость Алісія
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:160-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:0,5 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Жимолость Алісія— чудовий кущик, ягоди якого мають надзвичайно великий набір вітамінів. Вживання цих ягід корисне для мозкової діяльності, а також вони покращують пам’ять.

Квіти: великі, різноманітних кольорів, дуже пахучі, а також мають незвичну форму, за що їх використовують в озелененні.

Плоди: продовгуваті ягоди, темно-синього забарвлення,покриті ледь помітним нальотом. Мають тоненьку шкірку. М’якоть має приємний легкий аромат, солодко-кисла на смак. Плоди при дозріванні не осипаються.

Особливості: виростає до 1-1.5 м, зимостійкий, добре приживається після висадки у відкритий грунт.

Догляд: в перший рік після висадки, жимолость потрібно поливати, а також підживлювати добривами. Підстригати кущ потрібно навесні, при цьому обрізати потрібно сухі та слабкі пагони.

Жимолость Синя Птиця
Код товара: 01КС-44
Жимолость Синя Птиця – сибірський сорт високоврожайної жимолості. Вона має кущ висотою 140-180 см. Крона куляста.
Жимолость Каріна, 2 роки
Код товара: 160-007
Жимолость Каріна — кущ раннього терміну дозрівання, характеризується довготривалим плодоношенням. Починає плодоносити на 4-5 рік після висадки. Рослина виростає у висоту 100-150 см. Крім плодів має дуже гарні квіточки, які будуть радувати Ваше око в травні місяці.
Жимолость Німфа
Код товара: 90-015
Жимолость Німфа — пізній сорт, який характеризується як сильнорослий кущ з великими плодами. Її гарний вигляд можна використовувати в дизайні своєї ділянки чи саду, наприклад для живих огорож. Ягоди не тільки приємні на смак, але й мають цілющі властивості.
69 грн
купити