Жимолость Алісія
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:160-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:0,5 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Жимолость Алісія— чудовий кущик, ягоди якого мають надзвичайно великий набір вітамінів. Вживання цих ягід корисне для мозкової діяльності, а також вони покращують пам’ять.

Квіти: великі, різноманітних кольорів, дуже пахучі, а також мають незвичну форму, за що їх використовують в озелененні.

Плоди: продовгуваті ягоди, темно-синього забарвлення,покриті ледь помітним нальотом. Мають тоненьку шкірку. М’якоть має приємний легкий аромат, солодко-кисла на смак. Плоди при дозріванні не осипаються.

Особливості: виростає до 1-1.5 м, зимостійкий, добре приживається після висадки у відкритий грунт.

Догляд: в перший рік після висадки, жимолость потрібно поливати, а також підживлювати добривами. Підстригати кущ потрібно навесні, при цьому обрізати потрібно сухі та слабкі пагони.

Жимолость Дует
Код товара: 90-502
Жимолость Дует – сорт жимолості раннього достигання.
69 грн
купити
Жимолость їстівна Синичка
Код товара: 90-007
Жимолость їстівна Синичка – улюблениця дітлахів, що полюбляють ласувати нею вже наприкінці травня. Синювато-голубі ягоди вкриті характерним для жимолості нальотом, форма у них видовжено-циліндрична, довжина 19 мм. Смак кисло-солоденький з легким ароматом.
Жимолость Спокуса
Код товара: 55-002
Жимолость Спокуса – пізній сорт, що вирощений на території України. Починає давати плоди вже наступного року після посадки, з куща можна зібрати до 1,5 кг ягід. Плоди цінуються вмістом вітамінів С та Р, що значно підвищує імунітет.