Жимолость Алісія
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:160-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:0,5 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Жимолость Алісія— чудовий кущик, ягоди якого мають надзвичайно великий набір вітамінів. Вживання цих ягід корисне для мозкової діяльності, а також вони покращують пам’ять.

Квіти: великі, різноманітних кольорів, дуже пахучі, а також мають незвичну форму, за що їх використовують в озелененні.

Плоди: продовгуваті ягоди, темно-синього забарвлення,покриті ледь помітним нальотом. Мають тоненьку шкірку. М’якоть має приємний легкий аромат, солодко-кисла на смак. Плоди при дозріванні не осипаються.

Особливості: виростає до 1-1.5 м, зимостійкий, добре приживається після висадки у відкритий грунт.

Догляд: в перший рік після висадки, жимолость потрібно поливати, а також підживлювати добривами. Підстригати кущ потрібно навесні, при цьому обрізати потрібно сухі та слабкі пагони.

Жимолость їстівна Богдана
Код товара: 01КС-26
Жимолость їстівна Богдана має середньої величини і густоти кущ (Висота 100-130 см). Жимолость – це одна з перших ягід, яка порадує Вас ранніми смачними плодами уже в травні.
Жимолость Гордість Бакчара
Код товара: 90-014
Жимолость Гордість Бакчара — середньопізній урожайний сорт, який може витримувати низькі температури та заморозки. Жимолость має багато корисних властивостей – зміцнює імунітет та виводить радіоактивні речовини.
Жимолость Атут
Код товара: 90-012
Жимолость Атут — ягідний кущ раннього терміну дозрівання виведений шляхом вільного опилення жимолості камчатської. Вважається самою не вибагливою і стійкою. Може стати гордістю Вашого саду чи ділянки. Плодоносити починає на 2-3 рік після посадки, потрібен обпилювач.
69 грн
купити