Жимолость Альонушка
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СЖ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Жимолость Альонушка

Жимолость Альонушка – багаторічний сорт ягід дуже раннього достигання.

Кущ до одного метра з дуже густою та широкою кроною.

Плоди – округло -подовгасті ягоди темного блакитного кольору. Солодкі з кислуватим присмаком та легким приємним ароматом. Плоди дозрівають поступово, тому ними можна смакувати тривали час.

Сорт високостійкий до ранніх заморозків і посух. Для плодоношення необхідно садити 2 і більше кущі різних сортів для взаємозапилення.

Завдяки своєму великому вмісту вітамінів ягоди використовують для профілактики та лікування гіпертонії, захворювань серця, очей, хвороб кишкового тракту. Їх вживають свіжими, замороженими, з них роблять джеми, варення та використовують для домашньої випічки.

Жимолость Югана
Код товара: 90-009
Жимолость Югана— чудовий листопадний кущ, заворожує своїми квітами в період цвітіння і ягоди якого мають великий набір вітамінів.
69 грн
купити
Жимолость їстівна Каріна
Код товара:
Жимолость їстівна Каріна - рання камчатська рослина. Найчастіше починає плодоносити на 3-5 рік піся посадки. Забарвлення суцвіття вагається від біло-жовтого до кремово-жовтого і має тонкий, приємний аромат.
Новинка
Жимолость Богучарська
Код товара: 90-517
Жимолость Богучарська - достойний крупноплідний сорт красивого сливового кольору. Плоди: видовжено-бочкоподібні, красивого сливового кольору. Смак гармонійний, кисло-солодкий. Ягода до 2,5 г, що для жимолості дуже багато.