Жимолость Альонушка
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СЖ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Жимолость Альонушка

Жимолость Альонушка – багаторічний сорт ягід дуже раннього достигання.

Кущ до одного метра з дуже густою та широкою кроною.

Плоди – округло -подовгасті ягоди темного блакитного кольору. Солодкі з кислуватим присмаком та легким приємним ароматом. Плоди дозрівають поступово, тому ними можна смакувати тривали час.

Сорт високостійкий до ранніх заморозків і посух. Для плодоношення необхідно садити 2 і більше кущі різних сортів для взаємозапилення.

Завдяки своєму великому вмісту вітамінів ягоди використовують для профілактики та лікування гіпертонії, захворювань серця, очей, хвороб кишкового тракту. Їх вживають свіжими, замороженими, з них роблять джеми, варення та використовують для домашньої випічки.

Жимолость Вітамінна
Код товара: 55-004
Жимолость Вітамінна – одна з найранніх серед всіх видів жимолості. Високоврожайний сорт, до того ж може рости та регулярно плодоносити на одному місці протягом 20 років.
Жимолость Каріна
Код товара: 55-003
Жимолость Каріна – ранній сорт морозостійкої жимолості, що відрізняється великим розміром ягід.
Жимолость Атут
Код товара: 90-012
Жимолость Атут — ягідний кущ раннього терміну дозрівання виведений шляхом вільного опилення жимолості камчатської. Вважається самою не вибагливою і стійкою. Може стати гордістю Вашого саду чи ділянки. Плодоносити починає на 2-3 рік після посадки, потрібен обпилювач.