Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
300 грн
Жимолость Алісія
Код товара: 160-006
Жимолость Алісія— чудовий кущик, ягоди якого мають надзвичайно великий набір вітамінів. Вживання цих ягід корисне для мозкової діяльності, а також вони покращують пам’ять.
70 грн
купити
Новинка
Жимолость Бореал Бест (Boreal Best) 1 рік
Код товара: БА616
Термін дозрівання: пізній Чому саме вона: новинка! зберігає смак після заморозки, гарно підходить для переробки та механізованого збору Розмір ягод: середній, біля 2 г
125 грн
купити
Жимолость Югана
Код товара: 90-009
Жимолость Югана— чудовий листопадний кущ, заворожує своїми квітами в період цвітіння і ягоди якого мають великий набір вітамінів.
70 грн
купити
Жимолость Каріна
Код товара: 55-003
Жимолость Каріна – ранній сорт морозостійкої жимолості, що відрізняється великим розміром ягід.
70 грн
купити
Жимолость Голубе веретено
Код товара: 25-003
Жимолость Голубе веретено – ранній сорт сибірської селекції, який має великі смачні плоди. Характеризується як високоврожайний, з куща можна зібрати до 2,5 кг ягід. Також може похвалитися рівнем морозостійкості та посухостійкості, навіть за сильних заморозків кущі не підмерзають.
85 грн
70 грн
купити
Жимолость "Дочь Великана"
Код товара: 90-011
Жимолость «Дочь Великана» — високий кущ з середньопізнім терміном дозрівання російської селекції. Характеризується дуже великими ягодами та щедрим плодоношенням. Листя, ягоди та квіти жимолості використовують для лікування багатьох хвороб.
Жимолость Гордість Кубані
Код товара: 90-013
Жимолость Гордість Кубані — середньопізній сорт, який виростає до 1,6 м у висоту. Широко застосовується в розвантажувальні дні і рекомендовані в якості дієтичного меню. Підходить для десертів, переробок та для вживання у свіжому вигляді.
70 грн
купити
Новинка
Жимолость Бакчарська Ювілейна
Код товара: 90-516
Надзвичайно крупні ягоди у сорту Бакчарська Ювілена, максимальна вага 2,1 г! Вони одномірні, соковиті, солодкі з легкою кислинкою. Ммм, дуже смачні! Термін дозрівання: середній.
70 грн
купити
Жимолость Атут
Код товара: 90-012
Жимолость Атут — ягідний кущ раннього терміну дозрівання виведений шляхом вільного опилення жимолості камчатської. Вважається самою не вибагливою і стійкою. Може стати гордістю Вашого саду чи ділянки. Плодоносити починає на 2-3 рік після посадки, потрібен обпилювач.
70 грн
купити
Жимолость Гордість Бакчара
Код товара: 90-014
Жимолость Гордість Бакчара — середньопізній урожайний сорт, який може витримувати низькі температури та заморозки. Жимолость має багато корисних властивостей – зміцнює імунітет та виводить радіоактивні речовини.
Жимолость Дует
Код товара: 90-502
Жимолость Дует – сорт жимолості раннього достигання.
Жимолость Німфа
Код товара: 90-015
Жимолость Німфа — пізній сорт, який характеризується як сильнорослий кущ з великими плодами. Її гарний вигляд можна використовувати в дизайні своєї ділянки чи саду, наприклад для живих огорож. Ягоди не тільки приємні на смак, але й мають цілющі властивості.
Жимолость Вітамінна
Код товара: 55-004
Жимолость Вітамінна – одна з найранніх серед всіх видів жимолості. Високоврожайний сорт, до того ж може рости та регулярно плодоносити на одному місці протягом 20 років.
Жимолость витка "Aureoreticulata"
Код товара: 25-100
Жимолость витка "Aureoreticulata" –декоративна рослина з незвичайним забарвленням листків та нечисленними ароматними квітами. Досить часто її використовують в озелененні для невисоких об'эктів.
Новинка
Жимолость Богучарська
Код товара: 90-517
Жимолость Богучарська - достойний крупноплідний сорт красивого сливового кольору. Плоди: видовжено-бочкоподібні, красивого сливового кольору. Смак гармонійний, кисло-солодкий. Ягода до 2,5 г, що для жимолості дуже багато.
TOP-продаж
Жимолость "Ленінградський велікан"
Код товара: 90-010
Жимолость "Ленінградський велікан" має кущ заввишки 150 см та великі десертні ягоди.
Жимолость Бакчарський Велетень 1 рік
Код товара: БА615
Термін дозрівання: середній, кігнць червня Чому саме вона: має багато поживних речовин, стійка, смачна Розмір ягод: до 5 см у довжну, 2,5 г
Новинка
Жимолость Бореал Б'юті 1 рік
Код товара: БА617
Термін дозрівання: пізній Чому саме вона: новинка! підходить для механізованого збору Розмір ягод: середній, від 2,6 г
Новинка
Жимолость Бореал Бліззард 1 рік
Код товара: БА618
Термін дозрівання: пізній Чому саме вона: новинка! довго зберігаються, підходять для транспортування, солодка Розмір ягод: крупний, від 2,8 г
Жимолость Лазурна
Код товара: БА80
Жимолость Лазурна -має середній термін дозрівання і приємний солодкий смак з невеликою кислинкою.
Жимолость Зарніца
Код товара: БА90
Жимолость Зарніца - Середньо-ранній термін дозрівання, зимостійкий сорт з приємним кисло-солодким смаком.

Саджанці жимолості

  Жимолость їстівна являє собою багаторічний чагарник, який може досягати у висоту до 100 см. Посадити саджанці жимолості можна в себе на діляці або на дачі. Вибір серед саджанців жимолості великий - від ранніх до пізніх сортів.

  Є різні сорти жимолості (сорт Голубе веретено, Каріна, Німфа, Атут та ін.), з яких можна приготувати варення, джем, додавати у випічку. З напоїв смачним виходить морс і кисіль. 

Де купити жимолость

   Найкраще купити жимолость саджанці якої мають 1-2 роки, тому що вони вже почали формувати кореневу систему і легко зможуть пристосуватися до нових умов. В інтернет магазині «Зелено» вам допоможуть обрати та купити ягідні саджанці, які підійдуть для вашого саду.