Жасмин "Snowbelle"
Немає в наявності
78 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-90
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Жасмин Сноубель "Snowbelle"

Загальний вигляд: Широкий кущ з розлогими пагонами, у висоту та ширину росте до 1.5-2м, крона всипана білосніжними подвійними квітками.

Особливості: Посухо- та морозостійкість

Оптимальні умови вирощування: Світлолюбний, але також добре росте в затінених місцях, до грунту не вибагливий, але найкраще розкриє свої особливості на дернових суглинках.

Використання: На прибудинковій території, ідеально впишеться в екстер’єр біля альтанки чи гойдалки або ж в композиції з іншими декоративними насадженнями.

 

Чубушник (жасмин) "Лемуана"
Код товара: 150-105
Жасмин Лемуана – багаторічний квітучий кущ. Його весняне цвітіння не залишає нікого байдужим, оскільки сніжно-білі квіти манять своїм неповторним ароматом.
159 грн
115 грн
купити
Жасмин садовий (чубушник) Суничний
Код товара: РБ31
Жасимин садовий (чубушник) Суничний – свою назву отримав за надзвичайни аромат. Не вибагливий до умов росту, але потребує щорічної обрізки. Найчастіше використовують для живих огорож.
Жасмин садовий "Virginal"
Код товара: РБ32
Жасмин садовий (чубушник) «Virginal» – декоративний листопадний кущ, рахується найкращим з сортів чубушника з селекції Лемуана. Має чудові квіти з ароматами ванілі та апельсина, які вночі стають тільки сильнішими. Приріст в рік 25-30 см.