Йошта (комплект 3 шт.)
есть в наличии
150 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:23-216
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вигідніше не буває, купуй йшту в комплекті!

Йошта  – вважається гібридом чорної смородини та аґрусу, назву отримало  від двох німецьких слів. Являє собою розлогий кущ, немає колючок та схожий на своїх «батьків». Листки схожі на смородинові, але без характерного аромату. Йошта легко вирощується без особливого догляду, можна використовувати в якості живоплоту.

Розміри: від 150 см.

Термін достигання: липень місяць.

Плоди: кисло-солодкого смаку, кольором схожі на смородину, а формою на аґрус, великих розмірів.

Вага плодів: 3-5 г.

Особливості: плодоносить з 2-х років,  має стійкість до всіх зовнішніх подразнень та морозів. Для посадки рекомендовано обирати сонячні ділянки з поживним грунтом. Постійної обрізки не потребує, необхідно обрізати тільки при необхідності.

 

Йошта (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-216
Вигідніше не буває, купуй йшту в комплекті! Йошта – вважається гібридом чорної смородини та аґрусу, назву отримало від двох німецьких слів. Являє собою розлогий кущ, немає колючок та схожий на своїх «батьків». Листки схожі на смородинові, але без характерного аромату. Йошта легко вирощується без особливого догляду, можна використовувати в якості живоплоту.
150 грн
купити
Новинка
Йошта
Код товара: 23-118
Йошта – гібрид чорної смородини та аґрусу, яке отримало свою назву від двох німецьких слів. Являє собою розлогий кущ, немає колючок та схожий на своїх «батьків». Листки схожі на смородинові, але без характерного аромату. Вирощувати йошту набагато легше ніж за смородиною чи аґрусом. Можна застосовувати в якості живоплоту.
59 грн
купити