Йошта
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:23-118
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Йошта   гібрид чорної смородини та аґрусу, яке отримало свою назву від двох німецьких слів. Являє собою розлогий кущ, немає колючок та схожий на своїх «батьків». Листки схожі на смородинові, але без характерного аромату. Вирощувати йошту набагато легше ніж за смородиною чи аґрусом. Можна застосовувати в якості живоплоту.

Розміри: від 150 см.

Термін достигання: середина-кінець липня.

Плоди: кисло-солодкі на смак, ззовні схожі кольором на смородину, а формою на аґрус, набагато більші за розмірами.

Вага плодів: 3-5 г.

Особливості: починає плодоношення з 2-х років, стійка до всіх зовнішніх подразнень та морозів. Для висадки обирайте сонячні ділянки з грунтом поживним на корисні речовини. Є думка, що йошта краще росте, якщо поряд є кущ смородини чи аґрусу. Постійної обрізки не потребує, необхідно обрізати тільки при необхідності.

Йошта (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-216
Вигідніше не буває, купуй йшту в комплекті! Йошта – вважається гібридом чорної смородини та аґрусу, назву отримало від двох німецьких слів. Являє собою розлогий кущ, немає колючок та схожий на своїх «батьків». Листки схожі на смородинові, але без характерного аромату. Йошта легко вирощується без особливого догляду, можна використовувати в якості живоплоту.
150 грн
купити
Новинка
Йошта
Код товара: 23-118
Йошта – гібрид чорної смородини та аґрусу, яке отримало свою назву від двох німецьких слів. Являє собою розлогий кущ, немає колючок та схожий на своїх «батьків». Листки схожі на смородинові, але без характерного аромату. Вирощувати йошту набагато легше ніж за смородиною чи аґрусом. Можна застосовувати в якості живоплоту.
59 грн
купити