Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
59 грн
150 грн
Новинка
Йошта
Код товара: 23-118
Йошта – гібрид чорної смородини та аґрусу, яке отримало свою назву від двох німецьких слів. Являє собою розлогий кущ, немає колючок та схожий на своїх «батьків». Листки схожі на смородинові, але без характерного аромату. Вирощувати йошту набагато легше ніж за смородиною чи аґрусом. Можна застосовувати в якості живоплоту.
59 грн
купити
Йошта (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-216
Вигідніше не буває, купуй йшту в комплекті! Йошта – вважається гібридом чорної смородини та аґрусу, назву отримало від двох німецьких слів. Являє собою розлогий кущ, немає колючок та схожий на своїх «батьків». Листки схожі на смородинові, але без характерного аромату. Йошта легко вирощується без особливого догляду, можна використовувати в якості живоплоту.
150 грн
купити

Саджанці йошти

      Якщо ви хочете мати в своєму саду смородину і аґрус, то для вас ідеально підійде кущ йошта. Це багаторічний чагарник до 1,5 м у висоту, офіційний гібрид смородини та агрусу. На своєму місці може мешкати до 20 років. Не дивлячись на те, що це прямий нащадок агрусу, на своїх пагонах повністю відсутні  колючки.

Посадка саджанців йошти

    Найкраще садити саджанці йошти навесні до початку розпускання бруньок, бажаний родючий грунт та сонячна ділянка, без вітру. Ягоди йошти на смак нагадують смородину, а розмір такий як у агрусу. За детальною інформацією можете завітати в наш садовий центр "Зелено", наші спеціалісти проконсультують і дадуть поради як посадити саджанці йошти. Також купити саджанці йошти ви зможете на нашому сайті zeleno.in.ua.