Ялівець звичайний "Голдшатц"
есть в наличии
325 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-304
Латинское название:Juniperus communis
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець звичайний «Голдшатц» – карликовий ґрунтопокривний сорт, який відрізняється від інших своїм золотистим кольором хвої. В ландшафтному дизайні «Голдшатц» виконує роль солітера на газоні, для заповнення території та щоб розбавити кольорову гамму. Карликові ялівці часто використовують в японських садах.

Розміри: в дорослому віці сягає 15-20 см у висоту, та 120 см в діаметрі.

Хвоя: яскрава, приваблива, виділяється на зеленому фоні, весною хвоя має жовті відтінки,а влітку золотисті.

Особливості: 10-20 см приросту в рік ( в 10 років 30 см у висоту), для того щоб хвоя була насичена та яскрава краще висаджувати на сонці, невибагливий до грунтів, в перші місяці літа можна піддобрити нітроаамофоскою та проводити профілактику від хвороб фунгіцидами (наприклад «Хорус»).

Ялівець китайський Спартан 120-130 см
Код товара: 30-912
Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.
480 грн
купити
Ялівець скелястий Skyrocket
Код товара: 60-022
Ялівець скелястий Skyrocket – вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.
1500 грн
купити
Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
Код товара: СС-155
Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.
350 грн
купити