Ялівець звичайний "Голдшатц"
есть в наличии
325 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-304
Латинское название:Juniperus communis
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець звичайний «Голдшатц» – карликовий ґрунтопокривний сорт, який відрізняється від інших своїм золотистим кольором хвої. В ландшафтному дизайні «Голдшатц» виконує роль солітера на газоні, для заповнення території та щоб розбавити кольорову гамму. Карликові ялівці часто використовують в японських садах.

Розміри: в дорослому віці сягає 15-20 см у висоту, та 120 см в діаметрі.

Хвоя: яскрава, приваблива, виділяється на зеленому фоні, весною хвоя має жовті відтінки,а влітку золотисті.

Особливості: 10-20 см приросту в рік ( в 10 років 30 см у висоту), для того щоб хвоя була насичена та яскрава краще висаджувати на сонці, невибагливий до грунтів, в перші місяці літа можна піддобрити нітроаамофоскою та проводити профілактику від хвороб фунгіцидами (наприклад «Хорус»).

Ялівець козацький "Рокері Джем"
Код товара: 30-305
Ялівець козацький «Рокері Джем» – горизонтальний ґрунтопокривний хвойний кущ, який є фаворитом серед інших через свою компактність, невибагливість та універсальний зовнішній вигляд.
405 грн
купити
Ялівець китайський Спартан 120-130 см
Код товара: 30-912
Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.
480 грн
купити
Ялівець китайський "Курівао Голд"
Код товара: 30-307
Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.
325 грн
купити