Ялівець скелястий Skyrocket
есть в наличии
1500 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-022
Латинское название:Juniperus scopulorum Skyrocket
Размер:200 см
Контейнер:20 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець скелястий Skyrocket вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.

Розміри (у дорослому віці): 6-8 м у висоту, 0,8-1 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: 20 см річний приріст у висоту та 5 см в ширину.

Умови вирощування: висаджувати краще на сонці, але може рости і в напівтіні, не вибагливий до ґрунтів.

Ялівець горизонтальний "Blue Forest"
Код товара: 30-301
Ялівець "Blue Forest" – сланкий низькорослий кущ компактної форми. Головною особливістю є вертикально розташовані пагони, що здалеку нагадують маленький блакитний ліс.
385 грн
купити
Ялівець горизонтальний "Андорра Варієгата"
Код товара: 30-311
Ялівець горизонтальний «Андорра Варіегата» – низькорослий цікавий варієгатний ялівець з незвичайним подвійним кольором хвої. Цінується за свою компактність та декоративність протягом року, додаткових переваг йому додає те, що він має високу морозостійкість і абсолютно невибагливий.
Ялівець лускатий Blue Sprider
Код товара: 60-024
Ялівець лускатий Blue Sprider – вічнозелений горизонтальний кущ з компактною кроною та гарними злегка звисаючими гілочками. В перші роки після висадки потребує догляду, але згодом Ваші зусилля будуть цілком виправдані і Ви зможете відпочивати і насолоджуватися своїми плодами. Найчастіше використовують на альпійських гірках та рокаріях, неймовірно дивиться у верескових садах.
199 грн
купити