Ялівець скелястий Skyrocket
есть в наличии
1500 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-022
Латинское название:Juniperus scopulorum Skyrocket
Размер:200 см
Контейнер:20 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець скелястий Skyrocket вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.

Розміри (у дорослому віці): 6-8 м у висоту, 0,8-1 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: 20 см річний приріст у висоту та 5 см в ширину.

Умови вирощування: висаджувати краще на сонці, але може рости і в напівтіні, не вибагливий до ґрунтів.

Ялівець горизонтальний Variegata
Код товара: 60-031
Ялівець горизонтальний Variegata – хвойний декоративний кущ, особливістю якого є його гілки, які припідняті до верху та асиметрична крона. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину у великих садах, але також його можна висадити на схилі, в кам’янистому або вересковому саду.
199 грн
купити
Ялівець лускатий Floreant
Код товара: 60-029
Ялівець лускатий Floreant – карликовий привабливий красень кулеподібної форми, який отримав свою назву від голландського футбольного клуба. Стовідсотково має бути в колекції справжніх шанувальників та поціновувачів незвичайних рослин та хвойних представників. Його особливість в тому, що він не потребує компанії для гарної композиції.
Ялівець прибережний "Шлягер" (С 7,5 л)
Код товара: 30-309
Ялівець прибережний «Шлягер» – карликовий незвичайний вічнозелений ялівець, який виділяється за рахунок хвої, завдяки чому не може приховати свої східні корені. Таким чином дизайнери часто його висаджують саме в садах такого стилю. Вічнозелений красень має ще й приємний хвойний аромат, який дуже корисний для здоров’я.
405 грн
купити