Ялівець скелястий Skyrocket
есть в наличии
1500 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-022
Латинское название:Juniperus scopulorum Skyrocket
Размер:200 см
Контейнер:20 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець скелястий Skyrocket вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.

Розміри (у дорослому віці): 6-8 м у висоту, 0,8-1 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: 20 см річний приріст у висоту та 5 см в ширину.

Умови вирощування: висаджувати краще на сонці, але може рости і в напівтіні, не вибагливий до ґрунтів.

Ялівець скелястий Blue Arrow
Код товара: СС-151
Ялівець скелястий Blue Arrow – один із самих популярних вертикальних сортів голубого кольору. Має вузьку та колоновидну форму, що придає йому ще більшої вишуканості та величності. Ідеально підходить для створення живих огорож, посадки вздовж стін або огорожі, також може виконувати головну чи другорядну роль на альпійській гірці.
165 грн
купити
Ялівець китайський "Курівао Голд"
Код товара: 30-307
Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.
325 грн
купити
Ялівець козацький Glauca
Код товара: 60-019
Ялівець козацький Glauca – кущ, який стелиться по землі своїми синьо-зеленими гілочками. Досить швидко розростається в ширину, тому вже за декілька років ялівець застелить заплановану ділянку. Хвойні рослини мають дуже гарну фітоцидність, що дасть змогу, крім декоративного вигляду ще й отримати додаткову перевагу.