Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
есть в наличии
350 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-155
Латинское название:Juniperus scopulorum
Размер:110-130 см
Контейнер:5-7,5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.

Розміри: в дорослому віці досягає висоти 200-300 см.

Хвоя: голубого кольору, декоративна, не колюча, густа.

Особливості: ідеальний для міських умов, не вибагливий у догляді, до ґрунтів, для створення живоплоту відстань між саджанцями 60-80 см.

Ялівець китайський Kaizuka Variegata
Код товара: 60-018
Ялівець китайський Kaizuka Variegata – карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.
199 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Carpet
Код товара: 60-025
Ялівець лускатий Blue Carpet – вічнозелений кущ, який стелиться по землі, має голубий із зеленим відтінком колір хвої, що надає йому ще більшої вишуканості та цікавості. В більшості випадків використовують в якості кольорового акценту, щоб розбавити гаму кольорів та серед каменів.
179 грн
купити
Ялівець прибережний Schlager
Код товара: 60-013
Ялівець прибережний Schlager – карликовий кущ з приємним хвойним ароматом. Гарно виглядатиме в невеликих садах та в гірських ландшафтах. Вдихаючи аромати Шлагера можна отримати подвійну дозу кисню та пройти профілактику від інфекційних хвороб.