Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
есть в наличии
350 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-155
Латинское название:Juniperus scopulorum
Размер:110-130 см
Контейнер:5-7,5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.

Розміри: в дорослому віці досягає висоти 200-300 см.

Хвоя: голубого кольору, декоративна, не колюча, густа.

Особливості: ідеальний для міських умов, не вибагливий у догляді, до ґрунтів, для створення живоплоту відстань між саджанцями 60-80 см.

Ялівець лускатий Blue Sprider
Код товара: 60-024
Ялівець лускатий Blue Sprider – вічнозелений горизонтальний кущ з компактною кроною та гарними злегка звисаючими гілочками. В перші роки після висадки потребує догляду, але згодом Ваші зусилля будуть цілком виправдані і Ви зможете відпочивати і насолоджуватися своїми плодами. Найчастіше використовують на альпійських гірках та рокаріях, неймовірно дивиться у верескових садах.
199 грн
купити
Ялівець прибережний Schlager
Код товара: 60-013
Ялівець прибережний Schlager – карликовий кущ з приємним хвойним ароматом. Гарно виглядатиме в невеликих садах та в гірських ландшафтах. Вдихаючи аромати Шлагера можна отримати подвійну дозу кисню та пройти профілактику від інфекційних хвороб.
Ялівець горизонтальний "Blue Forest"
Код товара: 30-301
Ялівець "Blue Forest" – сланкий низькорослий кущ компактної форми. Головною особливістю є вертикально розташовані пагони, що здалеку нагадують маленький блакитний ліс.
385 грн
купити