Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
есть в наличии
350 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-155
Латинское название:Juniperus scopulorum
Размер:110-130 см
Контейнер:5-7,5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.

Розміри: в дорослому віці досягає висоти 200-300 см.

Хвоя: голубого кольору, декоративна, не колюча, густа.

Особливості: ідеальний для міських умов, не вибагливий у догляді, до ґрунтів, для створення живоплоту відстань між саджанцями 60-80 см.

Ялівець звичайний "Грін Карпет"
Код товара: 30-303
Ялівець звичайний «Грін Карпет» – карликовий сорт, який стелиться по землі і утворює собою зелений килим. Чудово виглядає на кам’янистих схилах або як ґрунтопокривна рослина на газоні або на клумбі.
325 грн
купити
Ялівець скелястий Skyrocket
Код товара: 60-022
Ялівець скелястий Skyrocket – вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.
1500 грн
купити
Ялівець лускатий Floreant
Код товара: 60-029
Ялівець лускатий Floreant – карликовий привабливий красень кулеподібної форми, який отримав свою назву від голландського футбольного клуба. Стовідсотково має бути в колекції справжніх шанувальників та поціновувачів незвичайних рослин та хвойних представників. Його особливість в тому, що він не потребує компанії для гарної композиції.