Ялівець скелястий Blue Arrow
есть в наличии
165 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-151
Латинское название:Juniperus scopulorum Blue Arrow
Размер:50-60 см
Контейнер:2-4 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець скелястий Blue Arrow   один із самих популярних вертикальних сортів голубого кольору. Має вузьку та колоновидну форму, що придає йому ще більшої вишуканості та величності. Ідеально підходить для створення живих огорож, посадки вздовж стін або огорожі, також може виконувати головну чи другорядну роль на альпійській гірці.

Розміри (у дорослому віці): 5 м у висоту, 0,5-0,7 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: гілки можуть прогинатися під грудками снігу, але це легко виправляється весняною обрізкою, з віком стає більш декоративнішим,

Умови вирощування: не вибагливий та не вимагає багато уваги.

Ялівець горизонтальний Golden Carpet
Код товара: 60-015
Ялівець горизонтальний Golden Carpet - красивий кущ, який стелиться по землі.
Ялівець лускатий Floreant
Код товара: 60-029
Ялівець лускатий Floreant – карликовий привабливий красень кулеподібної форми, який отримав свою назву від голландського футбольного клуба. Стовідсотково має бути в колекції справжніх шанувальників та поціновувачів незвичайних рослин та хвойних представників. Його особливість в тому, що він не потребує компанії для гарної композиції.
Ялівець горизонтальний Variegata
Код товара: 60-031
Ялівець горизонтальний Variegata – хвойний декоративний кущ, особливістю якого є його гілки, які припідняті до верху та асиметрична крона. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину у великих садах, але також його можна висадити на схилі, в кам’янистому або вересковому саду.
199 грн
купити