Ялівець скелястий Blue Arrow
есть в наличии
165 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-151
Латинское название:Juniperus scopulorum Blue Arrow
Размер:50-60 см
Контейнер:2-4 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець скелястий Blue Arrow   один із самих популярних вертикальних сортів голубого кольору. Має вузьку та колоновидну форму, що придає йому ще більшої вишуканості та величності. Ідеально підходить для створення живих огорож, посадки вздовж стін або огорожі, також може виконувати головну чи другорядну роль на альпійській гірці.

Розміри (у дорослому віці): 5 м у висоту, 0,5-0,7 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: гілки можуть прогинатися під грудками снігу, але це легко виправляється весняною обрізкою, з віком стає більш декоративнішим,

Умови вирощування: не вибагливий та не вимагає багато уваги.

Ялівець лускатий Blue Carpet
Код товара: 60-025
Ялівець лускатий Blue Carpet – вічнозелений кущ, який стелиться по землі, має голубий із зеленим відтінком колір хвої, що надає йому ще більшої вишуканості та цікавості. В більшості випадків використовують в якості кольорового акценту, щоб розбавити гаму кольорів та серед каменів.
179 грн
купити
Ялівець звичайний Horstmann
Код товара: 60-012
Ялівець звичайний Horstmann – вертикальний кущ з плакучими гілочками, які надаю йому вишуканої форми. Хвоя темно-зелена, а шишки сіро-голубі, що в поєднанні викликає немалий захват. Такий неймовірний красень зможе доповнити та прикрасити будь-який сад чи клумбу.
Ялівець китайський "Блю Альпс"
Код товара: 30-317
Ялівець китайський «Блю Альпс» – унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.
450 грн
купити