Ялівець скелястий Blue Arrow
есть в наличии
165 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-151
Латинское название:Juniperus scopulorum Blue Arrow
Размер:50-60 см
Контейнер:2-4 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець скелястий Blue Arrow   один із самих популярних вертикальних сортів голубого кольору. Має вузьку та колоновидну форму, що придає йому ще більшої вишуканості та величності. Ідеально підходить для створення живих огорож, посадки вздовж стін або огорожі, також може виконувати головну чи другорядну роль на альпійській гірці.

Розміри (у дорослому віці): 5 м у висоту, 0,5-0,7 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: гілки можуть прогинатися під грудками снігу, але це легко виправляється весняною обрізкою, з віком стає більш декоративнішим,

Умови вирощування: не вибагливий та не вимагає багато уваги.

Ялівець звичайний "Грін Карпет"
Код товара: 30-303
Ялівець звичайний «Грін Карпет» – карликовий сорт, який стелиться по землі і утворює собою зелений килим. Чудово виглядає на кам’янистих схилах або як ґрунтопокривна рослина на газоні або на клумбі.
325 грн
купити
Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити
Ялівець скелястий Skyrocket
Код товара: 60-022
Ялівець скелястий Skyrocket – вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.
1500 грн
купити