Ялівець лускатий Hunnetorp
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-027
Латинское название:Juniperus squamata Hunnetorp
Размер:25-30 см
Контейнер:С3.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець лускатий Hunnetorp вічнозелений кущ, який при гарному догляді може рости на бідних та сухих ґрунтах і при цьому неймовірно привабливо виглядати. Став популярним за свою незвичайну форму та яскраву гарну хвою. Використовуються як для групових так і для поодиноких висадок.

Розміри (у дорослому віці): до 1,5 м у висоту та до 2,5 м в ширину.

Особливості: пухнаста форма крони, не потребує обрізки, довгожитель, високий рівень морозостійкості.

Умови вирощування: краще росте на світлий ділянках, але може  виносити напівтінь, без догляду (мульчування, удобрення) потрібно висаджувати на вологих та плодючих ґрунтах.

Ялівець середній Blue and Gold
Код товара: 60-020
Ялівець середній Blue and Gold – декоративний сорт, який відрізняється своїми оригінальними кольорами хвої та розкидистою кроною. Використовують для живих огорож та як акцент для композицій.
179 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Carpet
Код товара: 60-025
Ялівець лускатий Blue Carpet – вічнозелений кущ, який стелиться по землі, має голубий із зеленим відтінком колір хвої, що надає йому ще більшої вишуканості та цікавості. В більшості випадків використовують в якості кольорового акценту, щоб розбавити гаму кольорів та серед каменів.
179 грн
купити
Ялівець звичайний Horstmann
Код товара: 60-012
Ялівець звичайний Horstmann – вертикальний кущ з плакучими гілочками, які надаю йому вишуканої форми. Хвоя темно-зелена, а шишки сіро-голубі, що в поєднанні викликає немалий захват. Такий неймовірний красень зможе доповнити та прикрасити будь-який сад чи клумбу.