Ялівець лускатий Hunnetorp
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-027
Латинское название:Juniperus squamata Hunnetorp
Размер:25-30 см
Контейнер:С3.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець лускатий Hunnetorp вічнозелений кущ, який при гарному догляді може рости на бідних та сухих ґрунтах і при цьому неймовірно привабливо виглядати. Став популярним за свою незвичайну форму та яскраву гарну хвою. Використовуються як для групових так і для поодиноких висадок.

Розміри (у дорослому віці): до 1,5 м у висоту та до 2,5 м в ширину.

Особливості: пухнаста форма крони, не потребує обрізки, довгожитель, високий рівень морозостійкості.

Умови вирощування: краще росте на світлий ділянках, але може  виносити напівтінь, без догляду (мульчування, удобрення) потрібно висаджувати на вологих та плодючих ґрунтах.

Ялівець лускатий Hunnetorp
Код товара: 60-027
Ялівець лускатий Hunnetorp – вічнозелений кущ, який при гарному догляді може рости на бідних та сухих ґрунтах і при цьому неймовірно привабливо виглядати. Став популярним за свою незвичайну форму та яскраву гарну хвою. Використовуються як для групових так і для поодиноких висадок.
Ялівець горизонтальний Golden Carpet
Код товара: 60-015
Ялівець горизонтальний Golden Carpet - красивий кущ, який стелиться по землі.
Ялівець звичайний "Голдшатц"
Код товара: 30-304
Ялівець звичайний «Голдшатц» – карликовий ґрунтопокривний сорт, який відрізняється від інших своїм золотистим кольором хвої. В ландшафтному дизайні «Голдшатц» виконує роль солітера на газоні, для заповнення території та щоб розбавити кольорову гамму. Карликові ялівці часто використовують в японських садах.
325 грн
купити