Ялівець лускатий Floreant
Немає в наявності
299 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-029
Латинское название:Juniperus squamata Floreant
Размер:50-60 см
Контейнер:С4.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець лускатий Floreant карликовий привабливий красень кулеподібної форми, який отримав свою назву від голландського футбольного клуба. Стовідсотково має бути в колекції справжніх шанувальників та поціновувачів незвичайних рослин та хвойних представників. Його особливість в тому, що він не потребує компанії для гарної композиції.

Розміри (у дорослому віці): 1 м у висоту та 2 м ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: повільний ріст (6 см в рік), переносить засоленість ґрунтів.

Умови вирощування: висаджувати краще на сонячних місцях або легкій напівтіні, любить вологу і дренований грунт. 

Ялівець звичайний "Грін Карпет"
Код товара: 30-303
Ялівець звичайний «Грін Карпет» – карликовий сорт, який стелиться по землі і утворює собою зелений килим. Чудово виглядає на кам’янистих схилах або як ґрунтопокривна рослина на газоні або на клумбі.
325 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Star
Код товара: 30-308
Ялівець Blue Star – популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.
Ялівець лускатий Floreant
Код товара: 60-029
Ялівець лускатий Floreant – карликовий привабливий красень кулеподібної форми, який отримав свою назву від голландського футбольного клуба. Стовідсотково має бути в колекції справжніх шанувальників та поціновувачів незвичайних рослин та хвойних представників. Його особливість в тому, що він не потребує компанії для гарної композиції.