Ялівець лускатий Blue Star
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-308
Латинское название:Juniperus squamata Blue Star
Размер:15-20 см
Контейнер:С 7,5.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець Blue Star популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.

Розміри (у дорослому віці): до 1 м у висоту та до 2 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: може вирощуватися у контейнерах, має фітонцидні та бактерицидні властивості.

Умови вирощування: краще росте на світлий ділянках, до ґрунтів не вибагливий. Ідеальною сумішшю для посадки є торф, земля та пісок у співвідношенні 2:1:1.

Ялівець козацький "Рокері Джем"
Код товара: 30-305
Ялівець козацький «Рокері Джем» – горизонтальний ґрунтопокривний хвойний кущ, який є фаворитом серед інших через свою компактність, невибагливість та універсальний зовнішній вигляд.
405 грн
купити
Ялівець китайський Kaizuka Variegata
Код товара: 60-018
Ялівець китайський Kaizuka Variegata – карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.
199 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Star
Код товара: 30-308
Ялівець Blue Star – популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.