Ялівець лускатий Blue Star
есть в наличии
405 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-308
Латинское название:Juniperus squamata Blue Star
Размер:15-20 см
Контейнер:С 7,5.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець Blue Star популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.

Розміри (у дорослому віці): до 1 м у висоту та до 2 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: може вирощуватися у контейнерах, має фітонцидні та бактерицидні властивості.

Умови вирощування: краще росте на світлий ділянках, до ґрунтів не вибагливий. Ідеальною сумішшю для посадки є торф, земля та пісок у співвідношенні 2:1:1.

Ялівець китайський "Блю Альпс"
Код товара: 30-317
Ялівець китайський «Блю Альпс» – унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.
450 грн
купити
Ялівець середній Blue and Gold
Код товара: 60-020
Ялівець середній Blue and Gold – декоративний сорт, який відрізняється своїми оригінальними кольорами хвої та розкидистою кроною. Використовують для живих огорож та як акцент для композицій.
179 грн
купити
Ялівець лускатий Hunnetorp
Код товара: 60-027
Ялівець лускатий Hunnetorp – вічнозелений кущ, який при гарному догляді може рости на бідних та сухих ґрунтах і при цьому неймовірно привабливо виглядати. Став популярним за свою незвичайну форму та яскраву гарну хвою. Використовуються як для групових так і для поодиноких висадок.