Ялівець лускатий Blue Star
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-308
Латинское название:Juniperus squamata Blue Star
Размер:15-20 см
Контейнер:С 7,5.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець Blue Star популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.

Розміри (у дорослому віці): до 1 м у висоту та до 2 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: може вирощуватися у контейнерах, має фітонцидні та бактерицидні властивості.

Умови вирощування: краще росте на світлий ділянках, до ґрунтів не вибагливий. Ідеальною сумішшю для посадки є торф, земля та пісок у співвідношенні 2:1:1.

Ялівець козацький Glauca
Код товара: 60-019
Ялівець козацький Glauca – кущ, який стелиться по землі своїми синьо-зеленими гілочками. Досить швидко розростається в ширину, тому вже за декілька років ялівець застелить заплановану ділянку. Хвойні рослини мають дуже гарну фітоцидність, що дасть змогу, крім декоративного вигляду ще й отримати додаткову перевагу.
Ялівець скелястий Skyrocket
Код товара: 60-022
Ялівець скелястий Skyrocket – вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.
1500 грн
купити
Ялівець лежачий Nana
Код товара: 60-023
Ялівець лежачий Nana ― вічнозелений хвойний кущик, з красивою кроною. Добре поєднується з іншими рослинами та композиціями.