Ялівець лускатий Blue Star
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-308
Латинское название:Juniperus squamata Blue Star
Размер:15-20 см
Контейнер:С 7,5.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець Blue Star популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.

Розміри (у дорослому віці): до 1 м у висоту та до 2 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: може вирощуватися у контейнерах, має фітонцидні та бактерицидні властивості.

Умови вирощування: краще росте на світлий ділянках, до ґрунтів не вибагливий. Ідеальною сумішшю для посадки є торф, земля та пісок у співвідношенні 2:1:1.

Ялівець китайський "Блю Альпс"
Код товара: 30-317
Ялівець китайський «Блю Альпс» – унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.
450 грн
купити
Ялівець китайський "Курівао Голд"
Код товара: 30-307
Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.
325 грн
купити
Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити