Ялівець лежачий Nana
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-023
Латинское название:Juniperus procumbens Nana
Размер:15-20 см
Контейнер:С2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець лежачий Nana ― вічнозелений хвойний кущик, з красивою кроною. Добре поєднується з іншими рослинами та композиціями.

Висота рослини до 55 см, ширина до 1,5 м.

Хвоя яскраво-зелена, щільно покриває гілочки. Забарвлена в сизувато- голубий колір. Схожа на голочки.

Плоди круглі, як ягідки, темно-голубого кольору з сріблястим опиленням.

Світлолюбна рослина. Гарно вкриває поверхню грунту. Кущ схожий на м’яку пухнасту подушку. Ця рослина не потребує особливого догляду, росте на будь-яких грунтах. Молоду рослину варто підживлювати та підливати.

Ялівець лежачий Nana
Код товара: 60-023
Ялівець лежачий Nana ― вічнозелений хвойний кущик, з красивою кроною. Добре поєднується з іншими рослинами та композиціями.
Ялівець горизонтальний "Блю Чіп", С 7,5 л
Код товара: 30-314
Ялівець горизонтальний «Блю Чіп» - компактний, цікавий, унікальний ґрунтопокривний ялівець, який родом з Америки. Блю Чіп має гарну форму та вишукані хвоїнки голубих відтінків. Ландшафтні дизайнери застосовують його в своїх роботах, щоб створити ефект водоймищ, серед каміння та для укріплення схилів.
359 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Sprider
Код товара: 60-024
Ялівець лускатий Blue Sprider – вічнозелений горизонтальний кущ з компактною кроною та гарними злегка звисаючими гілочками. В перші роки після висадки потребує догляду, але згодом Ваші зусилля будуть цілком виправдані і Ви зможете відпочивати і насолоджуватися своїми плодами. Найчастіше використовують на альпійських гірках та рокаріях, неймовірно дивиться у верескових садах.
199 грн
купити