Ялівець козацький "Рокері Джем"
есть в наличии
405 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-305
Латинское название:Juniperus sabina
Размер:
Контейнер:С 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець козацький «Рокері Джем» – горизонтальний ґрунтопокривний хвойний кущ, який є фаворитом серед інших через свою компактність, невибагливість та універсальний зовнішній вигляд.

Розміри: в 10 років висота 20 см та 200см в діаметрі.

Хвоя: злегка колюча, зеленого кольору, гілки спадають поверхами, що додає ялівцю декоративності.

Шишки: округлі, маленькі, 50-70 мм, мають сизий наліт.

Особливості: приріст до 5 см в рік у висоту та 20-30 см в ширину, піддається обрізці, надає перевагу вологим ґрунтам, але без застою води. Нормально себе почуває в тіні, має високу морозостійкість.

Ялівець горизонтальний Variegata
Код товара: 60-031
Ялівець горизонтальний Variegata – хвойний декоративний кущ, особливістю якого є його гілки, які припідняті до верху та асиметрична крона. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину у великих садах, але також його можна висадити на схилі, в кам’янистому або вересковому саду.
199 грн
купити
Ялівець звичайний "Голдшатц"
Код товара: 30-304
Ялівець звичайний «Голдшатц» – карликовий ґрунтопокривний сорт, який відрізняється від інших своїм золотистим кольором хвої. В ландшафтному дизайні «Голдшатц» виконує роль солітера на газоні, для заповнення території та щоб розбавити кольорову гамму. Карликові ялівці часто використовують в японських садах.
325 грн
купити
Ялівець козацький Glauca
Код товара: 60-019
Ялівець козацький Glauca – кущ, який стелиться по землі своїми синьо-зеленими гілочками. Досить швидко розростається в ширину, тому вже за декілька років ялівець застелить заплановану ділянку. Хвойні рослини мають дуже гарну фітоцидність, що дасть змогу, крім декоративного вигляду ще й отримати додаткову перевагу.