Ялівець козацький "Рокері Джем"
есть в наличии
405 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-305
Латинское название:Juniperus sabina
Размер:
Контейнер:С 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець козацький «Рокері Джем» – горизонтальний ґрунтопокривний хвойний кущ, який є фаворитом серед інших через свою компактність, невибагливість та універсальний зовнішній вигляд.

Розміри: в 10 років висота 20 см та 200см в діаметрі.

Хвоя: злегка колюча, зеленого кольору, гілки спадають поверхами, що додає ялівцю декоративності.

Шишки: округлі, маленькі, 50-70 мм, мають сизий наліт.

Особливості: приріст до 5 см в рік у висоту та 20-30 см в ширину, піддається обрізці, надає перевагу вологим ґрунтам, але без застою води. Нормально себе почуває в тіні, має високу морозостійкість.

Ялівець звичайний "Грін Карпет"
Код товара: 30-303
Ялівець звичайний «Грін Карпет» – карликовий сорт, який стелиться по землі і утворює собою зелений килим. Чудово виглядає на кам’янистих схилах або як ґрунтопокривна рослина на газоні або на клумбі.
325 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Carpet
Код товара: 60-025
Ялівець лускатий Blue Carpet – вічнозелений кущ, який стелиться по землі, має голубий із зеленим відтінком колір хвої, що надає йому ще більшої вишуканості та цікавості. В більшості випадків використовують в якості кольорового акценту, щоб розбавити гаму кольорів та серед каменів.
179 грн
купити
Ялівець горизонтальний "Андорра Варієгата"
Код товара: 30-311
Ялівець горизонтальний «Андорра Варіегата» – низькорослий цікавий варієгатний ялівець з незвичайним подвійним кольором хвої. Цінується за свою компактність та декоративність протягом року, додаткових переваг йому додає те, що він має високу морозостійкість і абсолютно невибагливий.