Ялівець козацький "Рокері Джем"
есть в наличии
405 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-305
Латинское название:Juniperus sabina
Размер:
Контейнер:С 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець козацький «Рокері Джем» – горизонтальний ґрунтопокривний хвойний кущ, який є фаворитом серед інших через свою компактність, невибагливість та універсальний зовнішній вигляд.

Розміри: в 10 років висота 20 см та 200см в діаметрі.

Хвоя: злегка колюча, зеленого кольору, гілки спадають поверхами, що додає ялівцю декоративності.

Шишки: округлі, маленькі, 50-70 мм, мають сизий наліт.

Особливості: приріст до 5 см в рік у висоту та 20-30 см в ширину, піддається обрізці, надає перевагу вологим ґрунтам, але без застою води. Нормально себе почуває в тіні, має високу морозостійкість.

Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити
Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
Код товара: СС-155
Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.
350 грн
купити
Ялівець горизонтальний "Андорра Варієгата"
Код товара: 30-311
Ялівець горизонтальний «Андорра Варіегата» – низькорослий цікавий варієгатний ялівець з незвичайним подвійним кольором хвої. Цінується за свою компактність та декоративність протягом року, додаткових переваг йому додає те, що він має високу морозостійкість і абсолютно невибагливий.