Ялівець козацький Glauca
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-019
Латинское название:Juniperus sabina Glauca
Размер:60-70 см
Контейнер:С4.
Виращено:3роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець козацький Glauca кущ, який стелиться по землі своїми синьо-зеленими гілочками. Досить швидко розростається в ширину, тому вже за декілька років ялівець застелить заплановану ділянку. Хвойні рослини мають дуже гарну фітоцидність, що дасть змогу, крім декоративного вигляду ще й отримати додаткову перевагу.

Розміри (у дорослому віці): 0,5-1 м у висоту та 1-2 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: глибока коренева система, висока зимостійкість.

Умови вирощування: висаджувати краще на сонячних ділянках, висаджувати краще на помірно-сухих ґрунтах та гарно дренованих, гарно піддається стрижці.

Ялівець прибережний "Шлягер" (С 7,5 л)
Код товара: 30-309
Ялівець прибережний «Шлягер» – карликовий незвичайний вічнозелений ялівець, який виділяється за рахунок хвої, завдяки чому не може приховати свої східні корені. Таким чином дизайнери часто його висаджують саме в садах такого стилю. Вічнозелений красень має ще й приємний хвойний аромат, який дуже корисний для здоров’я.
405 грн
купити
Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Star
Код товара: 30-308
Ялівець Blue Star – популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.