Ялівець козацький Glauca
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-019
Латинское название:Juniperus sabina Glauca
Размер:60-70 см
Контейнер:С4.
Виращено:3роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець козацький Glauca кущ, який стелиться по землі своїми синьо-зеленими гілочками. Досить швидко розростається в ширину, тому вже за декілька років ялівець застелить заплановану ділянку. Хвойні рослини мають дуже гарну фітоцидність, що дасть змогу, крім декоративного вигляду ще й отримати додаткову перевагу.

Розміри (у дорослому віці): 0,5-1 м у висоту та 1-2 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: глибока коренева система, висока зимостійкість.

Умови вирощування: висаджувати краще на сонячних ділянках, висаджувати краще на помірно-сухих ґрунтах та гарно дренованих, гарно піддається стрижці.

Ялівець горизонтальний "Андорра Варієгата"
Код товара: 30-311
Ялівець горизонтальний «Андорра Варіегата» – низькорослий цікавий варієгатний ялівець з незвичайним подвійним кольором хвої. Цінується за свою компактність та декоративність протягом року, додаткових переваг йому додає те, що він має високу морозостійкість і абсолютно невибагливий.
Ялівець Принц Уельський
Код товара: 60-016
Ялівець Принц Уельський ― вічнозелений кущ, який використовують для газонів та солітерів. Швидко розростається.
Ялівець горизонтальний Blue Chip, С3
Код товара: 60-014
Ялівець горизонтальний Blue Chip – низькорослий розкидистий кущ, який вважається одним з найкращих та самих популярних декоративних сортів у своєму виді. Відрізняється своїм голубим кольором, який на зиму стає майже фіолетовим. Гарним доповненням до декоративних властивостей є ще й те що ялівець очищує повітря від інфекційних мікроорганізмів.
179 грн
купити