Ялівець китайський Спартан 120-130 см
есть в наличии
480 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-912
Латинское название:
Размер:120-130 см.
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.

Форма: до 10-ти років має колоновидну форму, пізніше - широко-пірадімальну.

Розміри: в 10 років може сягати 3-4 метрів. Максимальна висота - 6 м.

Плоди: дрібні коричневі шишки. 

Особливості: виносить напівтінь, проте краще висаджувати на сонячних місцях. Не вибагливий до грунтових умов, проте рекомендовано підкислювати грунт. Володіє високою зимостійкістю.

Підходить для кам'янистих, вересових садів і альпінаріїв. Для одиночних і групових посадок.


Ялівець лускатий Blue Carpet
Код товара: 60-025
Ялівець лускатий Blue Carpet – вічнозелений кущ, який стелиться по землі, має голубий із зеленим відтінком колір хвої, що надає йому ще більшої вишуканості та цікавості. В більшості випадків використовують в якості кольорового акценту, щоб розбавити гаму кольорів та серед каменів.
179 грн
купити
Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити
Ялівець китайський Kaizuka Variegata
Код товара: 60-018
Ялівець китайський Kaizuka Variegata – карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.
199 грн
купити