Ялівець китайський Спартан 120-130 см
есть в наличии
480 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-912
Латинское название:
Размер:120-130 см.
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.

Форма: до 10-ти років має колоновидну форму, пізніше - широко-пірадімальну.

Розміри: в 10 років може сягати 3-4 метрів. Максимальна висота - 6 м.

Плоди: дрібні коричневі шишки. 

Особливості: виносить напівтінь, проте краще висаджувати на сонячних місцях. Не вибагливий до грунтових умов, проте рекомендовано підкислювати грунт. Володіє високою зимостійкістю.

Підходить для кам'янистих, вересових садів і альпінаріїв. Для одиночних і групових посадок.


Ялівець середній Blue and Gold
Код товара: 60-020
Ялівець середній Blue and Gold – декоративний сорт, який відрізняється своїми оригінальними кольорами хвої та розкидистою кроною. Використовують для живих огорож та як акцент для композицій.
179 грн
купити
Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
Код товара: СС-155
Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.
350 грн
купити
Ялівець горизонтальний Variegata
Код товара: 60-031
Ялівець горизонтальний Variegata – хвойний декоративний кущ, особливістю якого є його гілки, які припідняті до верху та асиметрична крона. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину у великих садах, але також його можна висадити на схилі, в кам’янистому або вересковому саду.
199 грн
купити