Ялівець китайський Спартан 120-130 см
есть в наличии
480 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-912
Латинское название:
Размер:120-130 см.
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.

Форма: до 10-ти років має колоновидну форму, пізніше - широко-пірадімальну.

Розміри: в 10 років може сягати 3-4 метрів. Максимальна висота - 6 м.

Плоди: дрібні коричневі шишки. 

Особливості: виносить напівтінь, проте краще висаджувати на сонячних місцях. Не вибагливий до грунтових умов, проте рекомендовано підкислювати грунт. Володіє високою зимостійкістю.

Підходить для кам'янистих, вересових садів і альпінаріїв. Для одиночних і групових посадок.


Ялівець середній Blue and Gold
Код товара: 60-020
Ялівець середній Blue and Gold – декоративний сорт, який відрізняється своїми оригінальними кольорами хвої та розкидистою кроною. Використовують для живих огорож та як акцент для композицій.
179 грн
купити
Ялівець китайський Kaizuka Variegata
Код товара: 60-018
Ялівець китайський Kaizuka Variegata – карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.
199 грн
купити
Ялівець прибережний Schlager
Код товара: 60-013
Ялівець прибережний Schlager – карликовий кущ з приємним хвойним ароматом. Гарно виглядатиме в невеликих садах та в гірських ландшафтах. Вдихаючи аромати Шлагера можна отримати подвійну дозу кисню та пройти профілактику від інфекційних хвороб.