Ялівець китайський "Курівао Голд"
есть в наличии
325 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-307
Латинское название:Juniperus chinensis
Размер:
Контейнер:С 5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.

Розміри: в дорослому віці висота 200-250 см, а діаметр 200 см.

Хвоя: золотистого кольору, новий приріст більш зелений, потім стає яскравішим, не колюча.

Особливості: приріст 10-30 см в рік, не любить протягів, краще висаджувати на сонячних ділянках, не вибагливий у догляді та до  умов вирощування.

Ялівець горизонтальний "Андорра Варієгата"
Код товара: 30-311
Ялівець горизонтальний «Андорра Варіегата» – низькорослий цікавий варієгатний ялівець з незвичайним подвійним кольором хвої. Цінується за свою компактність та декоративність протягом року, додаткових переваг йому додає те, що він має високу морозостійкість і абсолютно невибагливий.
Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити
Ялівець козацький Glauca
Код товара: 60-019
Ялівець козацький Glauca – кущ, який стелиться по землі своїми синьо-зеленими гілочками. Досить швидко розростається в ширину, тому вже за декілька років ялівець застелить заплановану ділянку. Хвойні рослини мають дуже гарну фітоцидність, що дасть змогу, крім декоративного вигляду ще й отримати додаткову перевагу.