Ялівець китайський "Курівао Голд"
есть в наличии
325 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-307
Латинское название:Juniperus chinensis
Размер:
Контейнер:С 5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.

Розміри: в дорослому віці висота 200-250 см, а діаметр 200 см.

Хвоя: золотистого кольору, новий приріст більш зелений, потім стає яскравішим, не колюча.

Особливості: приріст 10-30 см в рік, не любить протягів, краще висаджувати на сонячних ділянках, не вибагливий у догляді та до  умов вирощування.

Ялівець лускатий Blue Carpet
Код товара: 60-025
Ялівець лускатий Blue Carpet – вічнозелений кущ, який стелиться по землі, має голубий із зеленим відтінком колір хвої, що надає йому ще більшої вишуканості та цікавості. В більшості випадків використовують в якості кольорового акценту, щоб розбавити гаму кольорів та серед каменів.
179 грн
купити
Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
Код товара: СС-155
Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.
350 грн
купити
Ялівець китайський "Блю Альпс"
Код товара: 30-317
Ялівець китайський «Блю Альпс» – унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.
450 грн
купити