Ялівець китайський "Курівао Голд"
есть в наличии
325 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-307
Латинское название:Juniperus chinensis
Размер:
Контейнер:С 5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.

Розміри: в дорослому віці висота 200-250 см, а діаметр 200 см.

Хвоя: золотистого кольору, новий приріст більш зелений, потім стає яскравішим, не колюча.

Особливості: приріст 10-30 см в рік, не любить протягів, краще висаджувати на сонячних ділянках, не вибагливий у догляді та до  умов вирощування.

Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити
Ялівець китайський "Блю Альпс"
Код товара: 30-317
Ялівець китайський «Блю Альпс» – унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.
450 грн
купити
Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
Код товара: СС-155
Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.
350 грн
купити