Ялівець китайський "Курівао Голд"
есть в наличии
325 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-307
Латинское название:Juniperus chinensis
Размер:
Контейнер:С 5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.

Розміри: в дорослому віці висота 200-250 см, а діаметр 200 см.

Хвоя: золотистого кольору, новий приріст більш зелений, потім стає яскравішим, не колюча.

Особливості: приріст 10-30 см в рік, не любить протягів, краще висаджувати на сонячних ділянках, не вибагливий у догляді та до  умов вирощування.

Ялівець горизонтальний "Blue Forest"
Код товара: 30-301
Ялівець "Blue Forest" – сланкий низькорослий кущ компактної форми. Головною особливістю є вертикально розташовані пагони, що здалеку нагадують маленький блакитний ліс.
385 грн
купити
Ялівець китайський "Блю Альпс"
Код товара: 30-317
Ялівець китайський «Блю Альпс» – унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.
450 грн
купити
Ялівець звичайний "Голдшатц"
Код товара: 30-304
Ялівець звичайний «Голдшатц» – карликовий ґрунтопокривний сорт, який відрізняється від інших своїм золотистим кольором хвої. В ландшафтному дизайні «Голдшатц» виконує роль солітера на газоні, для заповнення території та щоб розбавити кольорову гамму. Карликові ялівці часто використовують в японських садах.
325 грн
купити