Ялівець китайський Kaizuka Variegata
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-018
Латинское название:Juniperus chinensis Kaizuka Variegata
Размер:20-30 см
Контейнер:С3.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Kaizuka Variegata карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.

Розміри (у дорослому віці): 0,5 м у висоту та 1,5 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: виносить засуху, висока морозо- та зимостійкість, невибагливий у догляді.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, висаджувати краще на помірно-сухих ґрунтах та гарно дренованих. Щоб взимку гілочки не ламалися під вагою снігу застосовуйте щорічну обрізку.

Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити
Ялівець звичайний "Грін Карпет"
Код товара: 30-303
Ялівець звичайний «Грін Карпет» – карликовий сорт, який стелиться по землі і утворює собою зелений килим. Чудово виглядає на кам’янистих схилах або як ґрунтопокривна рослина на газоні або на клумбі.
325 грн
купити
Ялівець лускатий Hunnetorp
Код товара: 60-027
Ялівець лускатий Hunnetorp – вічнозелений кущ, який при гарному догляді може рости на бідних та сухих ґрунтах і при цьому неймовірно привабливо виглядати. Став популярним за свою незвичайну форму та яскраву гарну хвою. Використовуються як для групових так і для поодиноких висадок.