Ялівець китайський Kaizuka Variegata
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-018
Латинское название:Juniperus chinensis Kaizuka Variegata
Размер:20-30 см
Контейнер:С3.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Kaizuka Variegata карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.

Розміри (у дорослому віці): 0,5 м у висоту та 1,5 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: виносить засуху, висока морозо- та зимостійкість, невибагливий у догляді.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, висаджувати краще на помірно-сухих ґрунтах та гарно дренованих. Щоб взимку гілочки не ламалися під вагою снігу застосовуйте щорічну обрізку.

Ялівець козацький «Tamarascifolia»
Код товара: ДМ16
Ялівець козацький «Tamarascifolia» ― вічнозелений кущ, з гарними міцними гілочками, на кінцях білі.
370 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Star
Код товара: 30-308
Ялівець Blue Star – популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.
Ялівець горизонтальний Variegata
Код товара: 60-031
Ялівець горизонтальний Variegata – хвойний декоративний кущ, особливістю якого є його гілки, які припідняті до верху та асиметрична крона. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину у великих садах, але також його можна висадити на схилі, в кам’янистому або вересковому саду.
199 грн
купити