Ялівець китайський Kaizuka Variegata
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-018
Латинское название:Juniperus chinensis Kaizuka Variegata
Размер:20-30 см
Контейнер:С3.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Kaizuka Variegata карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.

Розміри (у дорослому віці): 0,5 м у висоту та 1,5 м в ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: виносить засуху, висока морозо- та зимостійкість, невибагливий у догляді.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, висаджувати краще на помірно-сухих ґрунтах та гарно дренованих. Щоб взимку гілочки не ламалися під вагою снігу застосовуйте щорічну обрізку.

Ялівець лускатий Floreant
Код товара: 60-029
Ялівець лускатий Floreant – карликовий привабливий красень кулеподібної форми, який отримав свою назву від голландського футбольного клуба. Стовідсотково має бути в колекції справжніх шанувальників та поціновувачів незвичайних рослин та хвойних представників. Його особливість в тому, що він не потребує компанії для гарної композиції.
Ялівець лускатий Blue Sprider
Код товара: 60-024
Ялівець лускатий Blue Sprider – вічнозелений горизонтальний кущ з компактною кроною та гарними злегка звисаючими гілочками. В перші роки після висадки потребує догляду, але згодом Ваші зусилля будуть цілком виправдані і Ви зможете відпочивати і насолоджуватися своїми плодами. Найчастіше використовують на альпійських гірках та рокаріях, неймовірно дивиться у верескових садах.
199 грн
купити
Ялівець горизонтальний Blue Chip, С3
Код товара: 60-014
Ялівець горизонтальний Blue Chip – низькорослий розкидистий кущ, який вважається одним з найкращих та самих популярних декоративних сортів у своєму виді. Відрізняється своїм голубим кольором, який на зиму стає майже фіолетовим. Гарним доповненням до декоративних властивостей є ще й те що ялівець очищує повітря від інфекційних мікроорганізмів.
179 грн
купити