Ялівець китайський "Блю Альпс"
есть в наличии
450 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-317
Латинское название:Juniperus chinensis
Размер:
Контейнер:С 10 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський «Блю Альпс»  унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.

Розміри: у 10 років у висоту досягає 200-300 см, а в ширину до 200 см.

Хвоя: колюча, голубого кольору зі срібним відливом, спадають до низу.

Особливості: швидкий ріст, невибагливий до ґрунтів, любить сонце, має високу морозостійкість, володіє фітонцидною дією, яка позитивно впливає на організм.

Ялівець лускатий Blue Sprider
Код товара: 60-024
Ялівець лускатий Blue Sprider – вічнозелений горизонтальний кущ з компактною кроною та гарними злегка звисаючими гілочками. В перші роки після висадки потребує догляду, але згодом Ваші зусилля будуть цілком виправдані і Ви зможете відпочивати і насолоджуватися своїми плодами. Найчастіше використовують на альпійських гірках та рокаріях, неймовірно дивиться у верескових садах.
199 грн
купити
Ялівець середній Blue and Gold
Код товара: 60-020
Ялівець середній Blue and Gold – декоративний сорт, який відрізняється своїми оригінальними кольорами хвої та розкидистою кроною. Використовують для живих огорож та як акцент для композицій.
179 грн
купити
Ялівець козацький "Рокері Джем"
Код товара: 30-305
Ялівець козацький «Рокері Джем» – горизонтальний ґрунтопокривний хвойний кущ, який є фаворитом серед інших через свою компактність, невибагливість та універсальний зовнішній вигляд.
405 грн
купити