Ялівець китайський "Блю Альпс"
есть в наличии
450 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-317
Латинское название:Juniperus chinensis
Размер:
Контейнер:С 10 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський «Блю Альпс»  унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.

Розміри: у 10 років у висоту досягає 200-300 см, а в ширину до 200 см.

Хвоя: колюча, голубого кольору зі срібним відливом, спадають до низу.

Особливості: швидкий ріст, невибагливий до ґрунтів, любить сонце, має високу морозостійкість, володіє фітонцидною дією, яка позитивно впливає на організм.

Ялівець китайський "Курівао Голд"
Код товара: 30-307
Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.
325 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Sprider
Код товара: 60-024
Ялівець лускатий Blue Sprider – вічнозелений горизонтальний кущ з компактною кроною та гарними злегка звисаючими гілочками. В перші роки після висадки потребує догляду, але згодом Ваші зусилля будуть цілком виправдані і Ви зможете відпочивати і насолоджуватися своїми плодами. Найчастіше використовують на альпійських гірках та рокаріях, неймовірно дивиться у верескових садах.
199 грн
купити
Ялівець козацький Glauca
Код товара: 60-019
Ялівець козацький Glauca – кущ, який стелиться по землі своїми синьо-зеленими гілочками. Досить швидко розростається в ширину, тому вже за декілька років ялівець застелить заплановану ділянку. Хвойні рослини мають дуже гарну фітоцидність, що дасть змогу, крім декоративного вигляду ще й отримати додаткову перевагу.