Ялівець китайський Blue Point
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-017
Латинское название:Juniperus chinensis Blue Point
Размер:60-70 см
Контейнер:С4.
Виращено:3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Blue Point вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря.  Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.

Розміри: у дорослому віці може виростати 3-4 м у висоту, ширина 2-3 м.

Особливості: виносить тінь, висока морозо- та зимостійкість.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, висаджувати краще на помірно-сухих ґрунтах та гарно дренованих, після посадки замульчувати (торф, тирса). Щороку для кращого зовнішнього вигляду проводиться обрізка.

Ялівець горизонтальний "Blue Forest"
Код товара: 30-301
Ялівець "Blue Forest" – сланкий низькорослий кущ компактної форми. Головною особливістю є вертикально розташовані пагони, що здалеку нагадують маленький блакитний ліс.
385 грн
купити
Ялівець прибережний "Шлягер" (С 7,5 л)
Код товара: 30-309
Ялівець прибережний «Шлягер» – карликовий незвичайний вічнозелений ялівець, який виділяється за рахунок хвої, завдяки чому не може приховати свої східні корені. Таким чином дизайнери часто його висаджують саме в садах такого стилю. Вічнозелений красень має ще й приємний хвойний аромат, який дуже корисний для здоров’я.
405 грн
купити
Ялівець лежачий Nana
Код товара: 60-023
Ялівець лежачий Nana ― вічнозелений хвойний кущик, з красивою кроною. Добре поєднується з іншими рослинами та композиціями.