Ялівець китайський Blue Point
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-017
Латинское название:Juniperus chinensis Blue Point
Размер:60-70 см
Контейнер:С4.
Виращено:3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Blue Point вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря.  Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.

Розміри: у дорослому віці може виростати 3-4 м у висоту, ширина 2-3 м.

Особливості: виносить тінь, висока морозо- та зимостійкість.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, висаджувати краще на помірно-сухих ґрунтах та гарно дренованих, після посадки замульчувати (торф, тирса). Щороку для кращого зовнішнього вигляду проводиться обрізка.

Ялівець лускатий Blue Star
Код товара: 30-308
Ялівець Blue Star – популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.
Ялівець Принц Уельський
Код товара: 60-016
Ялівець Принц Уельський ― вічнозелений кущ, який використовують для газонів та солітерів. Швидко розростається.
Ялівець горизонтальний "Андорра Варієгата"
Код товара: 30-311
Ялівець горизонтальний «Андорра Варіегата» – низькорослий цікавий варієгатний ялівець з незвичайним подвійним кольором хвої. Цінується за свою компактність та декоративність протягом року, додаткових переваг йому додає те, що він має високу морозостійкість і абсолютно невибагливий.