Ялівець китайський Blue Point
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-017
Латинское название:Juniperus chinensis Blue Point
Размер:60-70 см
Контейнер:С4.
Виращено:3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець китайський Blue Point вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря.  Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.

Розміри: у дорослому віці може виростати 3-4 м у висоту, ширина 2-3 м.

Особливості: виносить тінь, висока морозо- та зимостійкість.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, висаджувати краще на помірно-сухих ґрунтах та гарно дренованих, після посадки замульчувати (торф, тирса). Щороку для кращого зовнішнього вигляду проводиться обрізка.

Ялівець китайський "Блю Альпс"
Код товара: 30-317
Ялівець китайський «Блю Альпс» – унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.
450 грн
купити
Ялівець горизонтальний "Блю Чіп", С 7,5 л
Код товара: 30-314
Ялівець горизонтальний «Блю Чіп» - компактний, цікавий, унікальний ґрунтопокривний ялівець, який родом з Америки. Блю Чіп має гарну форму та вишукані хвоїнки голубих відтінків. Ландшафтні дизайнери застосовують його в своїх роботах, щоб створити ефект водоймищ, серед каміння та для укріплення схилів.
359 грн
купити
Ялівець китайський Спартан 120-130 см
Код товара: 30-912
Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.
480 грн
купити