Ялівець горизонтальний Variegata
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-031
Латинское название:Juniperus horizontalis Variegata
Размер:40-50 см
Контейнер:С3.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець горизонтальний Variegata хвойний декоративний кущ, особливістю якого є його гілки, які припідняті до верху та асиметрична крона. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину у великих садах, але також його можна висадити на схилі, в кам’янистому або вересковому саду.

Розміри (у дорослому віці): 50-60 см у висоту та 2-3 м в діаметрі.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: висока морозостійкість, не вибагливий у догляді та до умов вирощування, 10-12 см річний приріст.

Умови вирощування: висаджувати краще в легкій напівтіні, до ґрунту не вибагливий, єдиною умовою є гарний дренаж.

Ялівець скелястий Skyrocket
Код товара: 60-022
Ялівець скелястий Skyrocket – вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.
1500 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Sprider
Код товара: 60-024
Ялівець лускатий Blue Sprider – вічнозелений горизонтальний кущ з компактною кроною та гарними злегка звисаючими гілочками. В перші роки після висадки потребує догляду, але згодом Ваші зусилля будуть цілком виправдані і Ви зможете відпочивати і насолоджуватися своїми плодами. Найчастіше використовують на альпійських гірках та рокаріях, неймовірно дивиться у верескових садах.
199 грн
купити
Ялівець лускатий Blue Carpet
Код товара: 60-025
Ялівець лускатий Blue Carpet – вічнозелений кущ, який стелиться по землі, має голубий із зеленим відтінком колір хвої, що надає йому ще більшої вишуканості та цікавості. В більшості випадків використовують в якості кольорового акценту, щоб розбавити гаму кольорів та серед каменів.
179 грн
купити