Ялівець горизонтальний Variegata
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-031
Латинское название:Juniperus horizontalis Variegata
Размер:40-50 см
Контейнер:С3.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець горизонтальний Variegata хвойний декоративний кущ, особливістю якого є його гілки, які припідняті до верху та асиметрична крона. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину у великих садах, але також його можна висадити на схилі, в кам’янистому або вересковому саду.

Розміри (у дорослому віці): 50-60 см у висоту та 2-3 м в діаметрі.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: висока морозостійкість, не вибагливий у догляді та до умов вирощування, 10-12 см річний приріст.

Умови вирощування: висаджувати краще в легкій напівтіні, до ґрунту не вибагливий, єдиною умовою є гарний дренаж.

Ялівець лускатий Blue Star
Код товара: 30-308
Ялівець Blue Star – популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.
405 грн
купити
Ялівець прибережний Schlager
Код товара: 60-013
Ялівець прибережний Schlager – карликовий кущ з приємним хвойним ароматом. Гарно виглядатиме в невеликих садах та в гірських ландшафтах. Вдихаючи аромати Шлагера можна отримати подвійну дозу кисню та пройти профілактику від інфекційних хвороб.
Ялівець китайський "Курівао Голд"
Код товара: 30-307
Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.
325 грн
купити