Ялівець горизонтальний "Блю Чіп", С 7,5 л
есть в наличии
359 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-314
Латинское название:Juniperus horizontalis
Размер:
Контейнер:С 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець горизонтальний «Блю Чіп» -  компактний, цікавий, унікальний ґрунтопокривний ялівець, який родом з Америки. Блю Чіп має гарну форму та вишукані хвоїнки голубих відтінків. Ландшафтні дизайнери застосовують його в своїх роботах, щоб створити ефект водоймищ, серед каміння та для укріплення схилів.

Розміри: виростає у висоту до 30 см та 120 см в ширину.

Хвоя: яскраво-синя влітку, а в холодний період змінюється на більш багряний, густа, приємна на дотик.

Шишки: кулеподібні, голубого кольору з нальотом, можуть і не утворюватися.

Особливості: висока морозостійкість, невибагливість у догляді, невеликі розміри, приріст 10 см в рік, може рости в легкій напівтіні та на сонці.

Ялівець лускатий Blue Star
Код товара: 30-308
Ялівець Blue Star – популярний карликовий лускатий сорт, який має колючі, срібно-сірого кольору, короткі голочки. Його родзинкою є те, що з віком змінює свою форму від кулеподібної до продовгуватої. Піддається обрізці, тому можливо сформувати його на будь-який смак, але Блю Стар повільно росте, тому будьте уважні та впевнені в своєму виборі форми.
Ялівець Принц Уельський
Код товара: 60-016
Ялівець Принц Уельський ― вічнозелений кущ, який використовують для газонів та солітерів. Швидко розростається.
Ялівець лускатий Hunnetorp
Код товара: 60-027
Ялівець лускатий Hunnetorp – вічнозелений кущ, який при гарному догляді може рости на бідних та сухих ґрунтах і при цьому неймовірно привабливо виглядати. Став популярним за свою незвичайну форму та яскраву гарну хвою. Використовуються як для групових так і для поодиноких висадок.