Ялівець горизонтальний "Блю Чіп", С 7,5 л
есть в наличии
359 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-314
Латинское название:Juniperus horizontalis
Размер:
Контейнер:С 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець горизонтальний «Блю Чіп» -  компактний, цікавий, унікальний ґрунтопокривний ялівець, який родом з Америки. Блю Чіп має гарну форму та вишукані хвоїнки голубих відтінків. Ландшафтні дизайнери застосовують його в своїх роботах, щоб створити ефект водоймищ, серед каміння та для укріплення схилів.

Розміри: виростає у висоту до 30 см та 120 см в ширину.

Хвоя: яскраво-синя влітку, а в холодний період змінюється на більш багряний, густа, приємна на дотик.

Шишки: кулеподібні, голубого кольору з нальотом, можуть і не утворюватися.

Особливості: висока морозостійкість, невибагливість у догляді, невеликі розміри, приріст 10 см в рік, може рости в легкій напівтіні та на сонці.

Ялівець китайський Kaizuka Variegata
Код товара: 60-018
Ялівець китайський Kaizuka Variegata – карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.
199 грн
купити
Ялівець китайський Спартан 120-130 см
Код товара: 30-912
Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.
480 грн
купити
Ялівець скелястий Skyrocket
Код товара: 60-022
Ялівець скелястий Skyrocket – вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.
1500 грн
купити