Ялівець горизонтальний "Blue Forest"
есть в наличии
385 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-301
Латинское название:
Размер:
Контейнер:с 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець "Blue Forest" – сланкий низькорослий кущ компактної форми. Головною особливістю є вертикально розташовані пагони, що здалеку нагадують маленький блакитний ліс.

Розміри: сорт повільноростучий, в 10 років рослина сягає до 1,5м в ширину. У висоту не перевищує 10 см.

Умови вирощування: добре росте на сонячних місцях, проте гарно почуває себе і в напівтіні. В умовах нашого клімату не схильний до захворювань.

Особливості: відмінно переносить умови міста, достатньо морозостійкий та пристосований до умов вирощування по всій території України.

Досить широко використовується в різних посадках, на альпійських гірках, терасах, підпірних стінок, вздовж доріжок.

Ялівець китайський Blue Point
Код товара: 60-017
Ялівець китайський Blue Point – вертикальної форми з зелено-голубими хвоїнками. Стійкий до міських умов, загазованості та засміченості повітря. Використовують в композиціях, поодиноких висадках, також для прикрашання терас або балконів. Гарно поєднується з кущами та багаторічниками.
199 грн
купити
Ялівець звичайний Horstmann
Код товара: 60-012
Ялівець звичайний Horstmann – вертикальний кущ з плакучими гілочками, які надаю йому вишуканої форми. Хвоя темно-зелена, а шишки сіро-голубі, що в поєднанні викликає немалий захват. Такий неймовірний красень зможе доповнити та прикрасити будь-який сад чи клумбу.
Ялівець середній Blue and Gold
Код товара: 60-020
Ялівець середній Blue and Gold – декоративний сорт, який відрізняється своїми оригінальними кольорами хвої та розкидистою кроною. Використовують для живих огорож та як акцент для композицій.
179 грн
купити