Ялівець горизонтальний "Blue Forest"
есть в наличии
385 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-301
Латинское название:
Размер:
Контейнер:с 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець "Blue Forest" – сланкий низькорослий кущ компактної форми. Головною особливістю є вертикально розташовані пагони, що здалеку нагадують маленький блакитний ліс.

Розміри: сорт повільноростучий, в 10 років рослина сягає до 1,5м в ширину. У висоту не перевищує 10 см.

Умови вирощування: добре росте на сонячних місцях, проте гарно почуває себе і в напівтіні. В умовах нашого клімату не схильний до захворювань.

Особливості: відмінно переносить умови міста, достатньо морозостійкий та пристосований до умов вирощування по всій території України.

Досить широко використовується в різних посадках, на альпійських гірках, терасах, підпірних стінок, вздовж доріжок.

Ялівець звичайний "Голдшатц"
Код товара: 30-304
Ялівець звичайний «Голдшатц» – карликовий ґрунтопокривний сорт, який відрізняється від інших своїм золотистим кольором хвої. В ландшафтному дизайні «Голдшатц» виконує роль солітера на газоні, для заповнення території та щоб розбавити кольорову гамму. Карликові ялівці часто використовують в японських садах.
325 грн
купити
Ялівець китайський "Курівао Голд"
Код товара: 30-307
Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.
325 грн
купити
Ялівець Мінт Джулеп 60-80 см в діаметрі
Код товара: СРБ01
Ялівець Мінт Джулеп - вічнозелений, любить сонце.
480 грн
купити