Ялівець горизонтальний Blue Chip, С3
есть в наличии
179 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-014
Латинское название:Juniperus horizontalis Blue Chip
Размер:25-30 см
Контейнер:С2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець горизонтальний Blue Chip низькорослий розкидистий кущ, який вважається одним з найкращих та самих популярних декоративних сортів у своєму виді. Відрізняється своїм голубим кольором, який на зиму стає майже фіолетовим. Гарним доповненням до декоративних властивостей є ще й те що ялівець очищує повітря від інфекційних мікроорганізмів.

Розміри: у дорослому віці може виростати до 30 см у висоту, ширина 1,2 м.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: річний приріст 10 см, висока стійкість до морозів та вітрів.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, любить багаті та гарно дреновані грунти та регулярний полив. 

Ялівець прибережний "Шлягер" (С 7,5 л)
Код товара: 30-309
Ялівець прибережний «Шлягер» – карликовий незвичайний вічнозелений ялівець, який виділяється за рахунок хвої, завдяки чому не може приховати свої східні корені. Таким чином дизайнери часто його висаджують саме в садах такого стилю. Вічнозелений красень має ще й приємний хвойний аромат, який дуже корисний для здоров’я.
405 грн
купити
Ялівець китайський "Блю Альпс"
Код товара: 30-317
Ялівець китайський «Блю Альпс» – унікально красивий та ні на кого не схожий за формою ялівець родом зі Сходу. Найчастіше його використовують для поодиноких висадок та створення хвойних композицій.
450 грн
купити
Ялівець горизонтальний Blue Chip, С3
Код товара: 60-014
Ялівець горизонтальний Blue Chip – низькорослий розкидистий кущ, який вважається одним з найкращих та самих популярних декоративних сортів у своєму виді. Відрізняється своїм голубим кольором, який на зиму стає майже фіолетовим. Гарним доповненням до декоративних властивостей є ще й те що ялівець очищує повітря від інфекційних мікроорганізмів.
179 грн
купити