Ялівець горизонтальний Blue Chip, С3
есть в наличии
179 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-014
Латинское название:Juniperus horizontalis Blue Chip
Размер:25-30 см
Контейнер:С2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ялівець горизонтальний Blue Chip низькорослий розкидистий кущ, який вважається одним з найкращих та самих популярних декоративних сортів у своєму виді. Відрізняється своїм голубим кольором, який на зиму стає майже фіолетовим. Гарним доповненням до декоративних властивостей є ще й те що ялівець очищує повітря від інфекційних мікроорганізмів.

Розміри: у дорослому віці може виростати до 30 см у висоту, ширина 1,2 м.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: річний приріст 10 см, висока стійкість до морозів та вітрів.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, любить багаті та гарно дреновані грунти та регулярний полив. 

Ялівець горизонтальний "Андорра Варієгата"
Код товара: 30-311
Ялівець горизонтальний «Андорра Варіегата» – низькорослий цікавий варієгатний ялівець з незвичайним подвійним кольором хвої. Цінується за свою компактність та декоративність протягом року, додаткових переваг йому додає те, що він має високу морозостійкість і абсолютно невибагливий.
Ялівець скелястий Blue Arrow
Код товара: СС-151
Ялівець скелястий Blue Arrow – один із самих популярних вертикальних сортів голубого кольору. Має вузьку та колоновидну форму, що придає йому ще більшої вишуканості та величності. Ідеально підходить для створення живих огорож, посадки вздовж стін або огорожі, також може виконувати головну чи другорядну роль на альпійській гірці.
165 грн
купити
Ялівець лускатий Hunnetorp
Код товара: 60-027
Ялівець лускатий Hunnetorp – вічнозелений кущ, який при гарному догляді може рости на бідних та сухих ґрунтах і при цьому неймовірно привабливо виглядати. Став популярним за свою незвичайну форму та яскраву гарну хвою. Використовуються як для групових так і для поодиноких висадок.