Ялівець горизонтальний "Андорра Варієгата"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-311
Латинское название:Juniperus horizontalis
Размер:
Контейнер:С 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець горизонтальний «Андорра Варіегата» – низькорослий цікавий варієгатний ялівець з незвичайним подвійним кольором хвої. Цінується за свою компактність та декоративність протягом року, додаткових переваг йому додає те, що він має високу морозостійкість і абсолютно невибагливий.

Розміри: в дорослому віці висота 40 см, а діаметр до 150 см.

Хвоя: маленька, але густа, влітку має яскраво жовті переливи, а на зиму набуває більш бурих відтінків, що дуже гармонійно виглядає на фоні снігу.

Особливості: приріст в рік 8-10 см, висаджувати краще на сонці або напівтіні. Дуже гармонійно виглядає при створенні міксбордерів або на схилах.

Ялівець китайський Спартан 120-130 см
Код товара: 30-912
Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.
480 грн
купити
Ялівець козацький «Tamarascifolia»
Код товара: ДМ16
Ялівець козацький «Tamarascifolia» ― вічнозелений кущ, з гарними міцними гілочками, на кінцях білі.
370 грн
купити
Ялівець китайський "Курівао Голд"
Код товара: 30-307
Ялівець китайський «Курівао Голд» – ефектний хвойний високий кущ, який піддається стрижці та легко формується. Популярний через свою декоративність, незвичайний яскраво-золотистий відтінок хвої та форму крони, може вирощуватися у контейнерах на відкритих терасах чи балконах.
325 грн
купити