Ялівець «Голд Стар»
есть в наличии
225 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДМ50
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець «Голд Стар» ― незвичайний сорт ялівцю з цікавим кольором  вічнозеленої хвої.

Завдяки забарвленню хвої цей сорт популярний.

Висота до 80 см, ширина від 2 до 3 м. Крона розлога та густа.

Пагони ростуть в хаотичному порядку, при бажанні їх можна обрізати і формувати ялівець до потрібного вигляду.

Хвоїнки тверді, не дуже колючі. Забарвлення в цього ялівцю цікаве: хвоїнки золотисто-жовтого кольору, а ближче до середини крони із світло-зеленуватим відтінком.

Морозостійкий сорт, потребує в перші роки добрив та зволоження грунту. Також не потрібно забувати обробляти ялівець інсектицидами. Для кращого вигляду і насиченого кольору хвої ялівець висаджують на сонячних місцях поодиноко або групами, але з певним проміжком між рослинами.

Ялівець горизонтальний "Blue Forest"
Код товара: 30-301
Ялівець "Blue Forest" – сланкий низькорослий кущ компактної форми. Головною особливістю є вертикально розташовані пагони, що здалеку нагадують маленький блакитний ліс.
385 грн
купити
Ялівець китайський Спартан 120-130 см
Код товара: 30-912
Ялівець китайський Спартан - прямий швидкоростучий сорт, що має прямостоячу, щільну, пірамідальну крону. Має м"яку та яскраво - зелену хвою. Ідеальний для створення живої огорожі.
480 грн
купити
Ялівець скелястий Skyrocket
Код товара: 60-022
Ялівець скелястий Skyrocket – вертикальний колоновидний кущ, який характеризується як високорослий та має прямі пагони, що примикають до стовбура. Гарно виглядає з вересками та соснами, також матимуть неймовірний вигляд в поєднанні з трояндами та багаторічниками.
1500 грн
купити