Ялівець «Голд Стар»
есть в наличии
225 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДМ50
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець «Голд Стар» ― незвичайний сорт ялівцю з цікавим кольором  вічнозеленої хвої.

Завдяки забарвленню хвої цей сорт популярний.

Висота до 80 см, ширина від 2 до 3 м. Крона розлога та густа.

Пагони ростуть в хаотичному порядку, при бажанні їх можна обрізати і формувати ялівець до потрібного вигляду.

Хвоїнки тверді, не дуже колючі. Забарвлення в цього ялівцю цікаве: хвоїнки золотисто-жовтого кольору, а ближче до середини крони із світло-зеленуватим відтінком.

Морозостійкий сорт, потребує в перші роки добрив та зволоження грунту. Також не потрібно забувати обробляти ялівець інсектицидами. Для кращого вигляду і насиченого кольору хвої ялівець висаджують на сонячних місцях поодиноко або групами, але з певним проміжком між рослинами.

Ялівець китайський Kaizuka Variegata
Код товара: 60-018
Ялівець китайський Kaizuka Variegata – карликовий кущ, особливістю якого є його різний колір хвої. Найчастіше використовують для колористики, як солітер чи живу огорожу. Стане чудовим доповненням для Вашого саду та цінним експонатом для справжніх поціновувачів.
199 грн
купити
Ялівець скелястий "Блю арроу", 110-130 см
Код товара: СС-155
Ялівець «Блю Арроу» - вертикальний голубий, красивий та декоративний ялівець. Саме йому надають перевагу через пишну форму, яка декому нагадує свічку. Найчастіше використовують в ландшафтному дизайні для створення живих огорож, для розбавлення зеленого кольору та створення акцентів.
350 грн
купити
Ялівець горизонтальний Blue Chip, С3
Код товара: 60-014
Ялівець горизонтальний Blue Chip – низькорослий розкидистий кущ, який вважається одним з найкращих та самих популярних декоративних сортів у своєму виді. Відрізняється своїм голубим кольором, який на зиму стає майже фіолетовим. Гарним доповненням до декоративних властивостей є ще й те що ялівець очищує повітря від інфекційних мікроорганізмів.
179 грн
купити