Ялівець «Голд Стар»
есть в наличии
225 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДМ50
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялівець «Голд Стар» ― незвичайний сорт ялівцю з цікавим кольором  вічнозеленої хвої.

Завдяки забарвленню хвої цей сорт популярний.

Висота до 80 см, ширина від 2 до 3 м. Крона розлога та густа.

Пагони ростуть в хаотичному порядку, при бажанні їх можна обрізати і формувати ялівець до потрібного вигляду.

Хвоїнки тверді, не дуже колючі. Забарвлення в цього ялівцю цікаве: хвоїнки золотисто-жовтого кольору, а ближче до середини крони із світло-зеленуватим відтінком.

Морозостійкий сорт, потребує в перші роки добрив та зволоження грунту. Також не потрібно забувати обробляти ялівець інсектицидами. Для кращого вигляду і насиченого кольору хвої ялівець висаджують на сонячних місцях поодиноко або групами, але з певним проміжком між рослинами.

Ялівець лускатий Floreant
Код товара: 60-029
Ялівець лускатий Floreant – карликовий привабливий красень кулеподібної форми, який отримав свою назву від голландського футбольного клуба. Стовідсотково має бути в колекції справжніх шанувальників та поціновувачів незвичайних рослин та хвойних представників. Його особливість в тому, що він не потребує компанії для гарної композиції.
Ялівець лускатий Blue Carpet
Код товара: 60-025
Ялівець лускатий Blue Carpet – вічнозелений кущ, який стелиться по землі, має голубий із зеленим відтінком колір хвої, що надає йому ще більшої вишуканості та цікавості. В більшості випадків використовують в якості кольорового акценту, щоб розбавити гаму кольорів та серед каменів.
179 грн
купити
Ялівець горизонтальний Variegata
Код товара: 60-031
Ялівець горизонтальний Variegata – хвойний декоративний кущ, особливістю якого є його гілки, які припідняті до верху та асиметрична крона. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину у великих садах, але також його можна висадити на схилі, в кам’янистому або вересковому саду.
199 грн
купити