Ялина звичайна/європейська "Нідіформіс", С 20
есть в наличии
1720 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-313
Латинское название:Picea abies
Размер:
Контейнер:С 20.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина звичайна/європейська «Нідіформіс» - декоративна ялина, яка має подушкоподібну форму. Чудовий варіант для бордюрних посадок та для створення живоплотів. Додатковою перевагою є те, що «Нідіформіс» легко піддається формуванню.

Розміри: досягає у висоту 120 см, а в діаметрі 200-250 см.

Хвоя: коротка, злегка колюча, яскраво-зелена, новий приріст аж салатовий.

Шишки: короткі, продовгуваті, наче спадають з гілок, однорічні.

Особливості: середня сила росту (приріст 5-8 см в рік), невибаглива у догляді та до умов вирощування. Може рости в тіні, але на сонці краще виглядає.

Ялина Nidiformis
Код товара: 30-456
Ялина Nidiformis – незвичайний декоративний кущ, що по своїй формі нагадує подушку. Оригінально буде виглядати на фоні різних композицій та слугуватиме окрасою різних ландшафних ідей. Виграшно виглядає вздовж бордюрів, та на скелястих посадках.
569 грн
купити
Ялина звичайна Компакта
Код товара: 30-454
Ялина звичайна Компакта - карликова форма ялинки, особливістю якої є повільний ріст цікава конусоподібна крона. Використовують в нижньому ярусі посадок або для альпінаріїв, також гарно зіграє головну роль на клумбі.
569 грн
купити
Ялина звичайна, 140-160 см
Код товара: СК-08
Ялина звичайна - найпопулярніший вид який обирають для святкування новорічних свят, оскільки він має густу та величну крону. До того ж зберігає насичений колір хвої напротязі всього року.
1100 грн
купити