Ялина звичайна Компакта
есть в наличии
569 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-454
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С3.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина звичайна Компакта - карликова форма ялинки, особливістю якої є повільний ріст цікава конусоподібна крона. Використовують в нижньому ярусі посадок або для альпінаріїв, також гарно зіграє головну роль на клумбі.

Для новорічних свят ідеальний варіант, для тих хто не хоче велику ялину, але аромат хвої та атмосферу хочеться створити.

Розміри: виростає 2 м у висоту.

Хвоя: гарна, блискуча, насиченого зеленого кольору, має маленькі привабливі шишечки.

Особливості: приріст в рік 5 см, морозостійка, на весні потрібно заховати від сонечка, щоб хвоя потім мала насичений колір, погано переносить посуху.
Ялина Nidiformis
Код товара: 30-456
Ялина Nidiformis – незвичайний декоративний кущ, що по своїй формі нагадує подушку. Оригінально буде виглядати на фоні різних композицій та слугуватиме окрасою різних ландшафних ідей. Виграшно виглядає вздовж бордюрів, та на скелястих посадках.
569 грн
купити
Ялина звичайна (європейська), р9
Код товара: СК-10
Ялина звичайна (європейська) є найпоширенішим хвойним деревом в Європі. Чудово підійде в якості новорічного дерева, а потім, висадивши в грунт, зможете прикрашати його щороку до свят.
99 грн
купити
Ялина звичайна/європейська "Нідіформіс", С 20
Код товара: 30-313
Ялина звичайна/європейська «Нідіформіс» - декоративна ялина, яка має подушкоподібну форму. Чудовий варіант для бордюрних посадок та для створення живоплотів. Додатковою перевагою є те, що «Нідіформіс» легко піддається формуванню.
1720 грн
купити