Ялина звичайна Компакта
есть в наличии
569 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-454
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С3.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина звичайна Компакта - карликова форма ялинки, особливістю якої є повільний ріст цікава конусоподібна крона. Використовують в нижньому ярусі посадок або для альпінаріїв, також гарно зіграє головну роль на клумбі.

Для новорічних свят ідеальний варіант, для тих хто не хоче велику ялину, але аромат хвої та атмосферу хочеться створити.

Розміри: виростає 2 м у висоту.

Хвоя: гарна, блискуча, насиченого зеленого кольору, має маленькі привабливі шишечки.

Особливості: приріст в рік 5 см, морозостійка, на весні потрібно заховати від сонечка, щоб хвоя потім мала насичений колір, погано переносить посуху.
Ялина канадська Коніка, 100 см
Код товара: НН-001
Ялина канадська Коніка (Conica) - низькорослий сорт, який є одним із самих улюблених з різновидностей канадської ялинки. В 60 років сягає 4 метрів у висоту та 2 в діаметрі. Сила росту залежить від умов вирощування, але форму ялина тримає завжди.
1100 грн
купити
Ялина канадська «Дейзі Уайт»
Код товара: ДМ17
Ялина канадська «Дейзі Уайт» – карликова форма, яка є однією із різновидностей ялини канадської «Коніка», відрізняється тим, що має жовтий колір по краям хвої. В залежності від регіону вирощування колір може набувати білих відтінків або золотих.
Ялина колюча "Глаука", 30 см
Код товара: НН-01
Ялина колюча «Глаука» стане найкращою прикрасою Вашого дому. Маленький варіант допоможе створити казкову атмосферу і не займе багато місця.
179 грн
купити