Ялина звичайна "Баррі"
есть в наличии
630 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-664
Латинское название:Picea abies Barryi
Размер:20-40 см
Контейнер:5-7.5л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина звичайна «Баррі»карликова форма з округлою кроною. Використовують для композицій, змішаних груп, гарно вписується в сади різних розмірів.

Розміри: у дорослому віці досягає 2 м у висоту.

Хвоя: темно-зеленого кольору, щільна, злегка колюча, коротка.

Шишки: маленькі, світло-коричневого кольору, 1-3 см в діаметрі.

Особливості: повільний ріст, морозостійка, краще росте на сонячних ділянках, гарно росте на гарно дренованих ґрунтах, має стійкість до шкідників та хвороб.

Ялина канадська «Дейзі Уайт»
Код товара: ДМ17
Ялина канадська «Дейзі Уайт» – карликова форма, яка є однією із різновидностей ялини канадської «Коніка», відрізняється тим, що має жовтий колір по краям хвої. В залежності від регіону вирощування колір може набувати білих відтінків або золотих.
Ялина колюча голуба Keibab, 20-30 см
Код товара: 60-011
Ялина колюча голуба Keibab – відрізняється від «класичних» ялинок кольором хвої. Чудово витримує запилені та загазовані місцевості, не боїться морозів та має високу стійкість до шкідників. Тому підходить для висадок як у міських так і заміських умовах.
99 грн
купити
Ялина єропейська, 140-160 см
Код товара: ПГ-002
Ялина європейська - один із самих популярних видів. Високою популярністю користується через свою величність, густу крону та неймовірний вигляду будь-яку пору року. Дерево стійке до морозів та загазованості міст, легко переносить формування та стрижку. Стане прикрасою будь-якої ділянки.
1100 грн
купити