Ялина звичайна, 140-160 см
есть в наличии
1100 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СК-08
Латинское название:
Размер:140-160 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина звичайна - найпопулярніший вид, який обирають для святкування новорічних свят, оскільки він має густу та величну крону. До того ж зберігає насичений колір хвої напротязі всього року.

Розміри: максимальна висота дорослого дерева може сягати від 20 до 50 м в залежності від умов зростання. Крона пишна, гілки горизонтально розташовані від стовбура. Річний приріст в середньому 50 см.

Хвоя: жорстка, гостра та міцна. В довжину 2-3 см. 

Особливості: стійка до тривалого затінення, переносить легкі та короткочасні затоплення. Легко піддається стрижці.

Ялина звичайна (європейська), р9
Код товара: СК-10
Ялина звичайна (європейська) є найпоширенішим хвойним деревом в Європі. Чудово підійде в якості новорічного дерева, а потім, висадивши в грунт, зможете прикрашати його щороку до свят.
99 грн
купити
Ялина звичайна/європейська "Нідіформіс", С 20
Код товара: 30-313
Ялина звичайна/європейська «Нідіформіс» - декоративна ялина, яка має подушкоподібну форму. Чудовий варіант для бордюрних посадок та для створення живоплотів. Додатковою перевагою є те, що «Нідіформіс» легко піддається формуванню.
1720 грн
купити
Ялина Nidiformis
Код товара: 30-456
Ялина Nidiformis – незвичайний декоративний кущ, що по своїй формі нагадує подушку. Оригінально буде виглядати на фоні різних композицій та слугуватиме окрасою різних ландшафних ідей. Виграшно виглядає вздовж бордюрів, та на скелястих посадках.
569 грн
купити