Ялина сербська
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-667
Латинское название:Picea omorika
Размер:20-30 см
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина сербськаконічної форми вічнозелена красуня, яка тримає свою природню форму до кінця життя. Люблять її за повільний ріст і невибагливість у догляді, тому вона може висаджуватись в невеликих садах. Протяжність життя до 300 (!) років. Також широко використовують при створенні парків та на приватних ділянках.

Розміри: в дорослому віці 25-30 м у висоту та 3-4 м у ширину.

Коренева система: поверхнева та сильна.

Хвоя: коротка, товста, по 2 см у довжину, зеленого кольору з полосами.

Шишки: невеликі, по 4-5 см, загостреної форми, насичено-коричневі.

Особливості: не потребує обрізки та формування, повільний ріст, конічна форма, зимостійкість, невибаглива до умов вирощування.

Ялина сербська, 80-100 см
Код товара: СК-07
Ялина сербська - вічнозелена красуня зі стрункою кроною та ажурними гілками, що загнуті вгору. Її характерною особливістю є подвійний колір хвої. Ідеальний варіант для новорічної ялинки.
750 грн
купити
Ялина сербська
Код товара: СС-667
Ялина сербська – конічної форми вічнозелена красуня, яка тримає свою природню форму до кінця життя. Люблять її за повільний ріст і невибагливість у догляді, тому вона може висаджуватись в невеликих садах.
99 грн
купити
Ялина сербська, 200-220 см
Код товара: БЛ-03
Ялина сербська – один із самих найрідкісніших видів вічнозелених дерев. Ялина швидко росте, від природи має вузьку конусну форму, але при цьому хвоя дуже густа та приємна на дотик. Надає перевагу сонячним ділянкам та легко витримує загазованість міст, гарно витримує засуху і сильні морози. Чудових варіант ідеальної новорічної ялинки.