Ялина єропейська, 140-160 см
есть в наличии
1100 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:ПГ-002
Латинское название:Picea abies l
Размер:140-160 см
Контейнер:ком в мішковині.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина європейська - один із самих популярних видів. Високою популярністю користується через свою величність, густу крону та неймовірний вигляду будь-яку пору року. Дерево стійке до морозів та загазованості міст, легко переносить формування та стрижку. Стане прикрасою будь-якої ділянки.

Розміри: висота дорослого дерева 20 м, а діаметр 5 м.

Хвоя: зеленого кольору, злегка колюча, дуже декоративна, від 2 до 2,5 см в довжину.

Шишки: великі, яйцеподібної форми, молоді шишки зеленого кольору, а потім коричневі.

Особливості: легко переносить зайву вологу та затінення, має високу морозостійкість, річний приріст у висоту 40-50 см та 15 см в діметрі.

 

 

 

Ялина канадська «Дейзі Уайт»
Код товара: ДМ17
Ялина канадська «Дейзі Уайт» – карликова форма, яка є однією із різновидностей ялини канадської «Коніка», відрізняється тим, що має жовтий колір по краям хвої. В залежності від регіону вирощування колір може набувати білих відтінків або золотих.
Ялина канадська Коніка, 100-120 см
Код товара: НН-001
Ялина канадська Коніка (Conica) - низькорослий сорт, який є одним із самих улюблених з різновидностей канадської ялинки. В 60 років сягає 4 метрів у висоту та 2 в діаметрі. Сила росту залежить від умов вирощування, але форму ялина тримає завжди.
1100 грн
купити
Ялина колюча "Глаука", 30 см
Код товара: НН-01
Ялина колюча «Глаука» стане найкращою прикрасою Вашого дому. Маленький варіант допоможе створити казкову атмосферу і не займе багато місця.
179 грн
купити