Ялина колюча сизо-голуба, висотою 80-90 см
Немає в наявності
675 грн
в избранное
Тип:
Артикул:КМ-02-02
Латинское название:Picea pungens Glauca
Размер:80-90 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча - одне з найпопулярніших дерев, що обирають на Новий рік, адже т ака пишна красуня нікого не залишає байдужим. Головний плюс такої красуні те, що її можна потім висадити у відкритий грунт.

Ялина колюча сизо-блакитна відрізняється пишною ярусною кроною та не звичайним кольором своїх колочок.

Висота і форма крони. У ялини колючої форма крони конусовидна, проте, якщо її формувати у молодому віці, вона може бути найрізноманітнішою. У дорослого неформованого дерева висота сягає близько 20 м.

Шишки світло-коричневого кольору, видовжено-циліндричні. Насінинки дуже дрібні.

Посадка та догляд. Ялина колюча не є вибагливою у вирощуванні, проте деякі правила є. Вона надає перевагу сонячним ділянкам, адже колір хвоїнок саме там найяскравішим. Також потрібно слідкувати, щоб не було застою води.

Використання у дизайні. Така ялинка дуже популярна у ландшафтних дизайнерів, адже вона красиво виглядає, як в солітерних посадках, так і в рядових та навіть в хвойних композиціях. 

 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 

Ялина колюча голуба, 130 см
Код товара: КП-03
Ялина колюча голуба – має на протязі року зелено-голубий відтінок хвоїнок діаметром 2-3 см. Крона симетрично формується конусом
1990 грн
1490 грн
купити
Ялина колюча голуба, 170 см
Код товара: КП-05
Ялина колюча голуба – один із найпоширеніших видів, який використовують у ландшафтному дизайні, через його витривалість, невибагливість та красиву форму і забарвлення.
Ялина колюча ф. сизо-голуба 150 см
Код товара: КМ02
Ялина колюча сизо-голуба - не примхлива у вирощуванні декоративна рослина, що стане окрасою Вашого саду. Висота та форма крони: у дорослому віці така красуня може сягнути 20-25 м. Річний приріст становить близько 30 см. Крона конусоподібна і дуже пишна.