Ялина колюча сизо-голуба, 160 см
Немає в наявності
1375 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:КП-06
Латинское название:
Размер:160 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча сизо-голубавічнозелена красуня, яка стане прикрасою Вашого свята. Висадивши в себе в подвір’ї Ви будете милуватися нею цілий рік, а всю красу кольору можна побачити влітку.

Ялина абсолютно не вибаглива у догляді, потрібен тільки гарний дренаж та догляд. Любить світло, може рости і в тіні, але тоді втрачає свій насичений голубий відтінок.

Підходить для створення живих огорож та чудово виглядає в поодиноких посадках. Часто використовують в якості новорічного дерева.

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина голуба 4 м
Код товара: ВФЯ01
Ялина колюча ф. голуба - це надзвичайно красиве декоративне дерево, яке можна прикрашати на Новий рік. Крім того вона буде милувати око своєю красивою формою та кольором хвої протягом усього року.
Ялина колюча голуба, 170 см
Код товара: КП-05
Ялина колюча голуба – один із найпоширеніших видів, який використовують у ландшафтному дизайні, через його витривалість, невибагливість та красиву форму і забарвлення.
Ялина колюча голуба, 130 см
Код товара: КП-03
Ялина колюча голуба – має на протязі року зелено-голубий відтінок хвоїнок діаметром 2-3 см. Крона симетрично формується конусом
1990 грн
1490 грн
купити