Ялина колюча сизо-голуба, 160 см
Немає в наявності
1375 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:КП-06
Латинское название:
Размер:160 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча сизо-голубавічнозелена красуня, яка стане прикрасою Вашого свята. Висадивши в себе в подвір’ї Ви будете милуватися нею цілий рік, а всю красу кольору можна побачити влітку.

Ялина абсолютно не вибаглива у догляді, потрібен тільки гарний дренаж та догляд. Любить світло, може рости і в тіні, але тоді втрачає свій насичений голубий відтінок.

Підходить для створення живих огорож та чудово виглядає в поодиноких посадках. Часто використовують в якості новорічного дерева.

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча сизо-голуба, висотою 70-80 см
Код товара: ЛС01
Ялина колюча - красиве пишне дерево, що цінується за колір хвої і дуже часто використовується в озелененні. Це один із найгарніших видів ялини. Висота: Доросла ялина колюча може сягати 12-25 м, проте її ріст можна стримувати обрізкою
Ялина колюча голуба, 140 см
Код товара: КП-04
Ялина колюча голуба в горщику - один із найпопулярніших варіантів, що в горшках прикрашають будинки. Вона має пишну крону і сизий колір хвої, а крона конусоподібна і опущена низько.
Ялина колюча сизо-голуба, 160 см
Код товара: КП-06
Ялина колюча сизо-голуба – вічнозелена красуня, яка стане прикрасою Вашого свята. Висадивши в себе в подвір’ї Ви будете милуватися нею цілий рік, а всю красу кольору можна побачити влітку