Ялина колюча сизо-голуба, 130 см
есть в наличии
1290 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:КП-02
Латинское название:
Размер:130 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча голуба – популярний сорт, який характеризується як стійкий до забруднень, морозів та хвороб, невибагливий до вологи. Рахується деревом довгожителем (400-600 років!) з конусовидною кроною, також є символом декількох штатів у США.

Розміри у десятирічному віці можуть сягати 8-10 м.

Хвоя густа, сизо-голубого відтінку, по 10-15 мм у довжину.

Коренева система зазвичай глибока, але на менш плодовитих ґрунтах більш поверхнева.

При виборі саджанців ялини варто звертати увагу на кореневу систему. Корені обов’язково (!) повинні бути в комі землі і самі саджанці вирощені у нашій країні. У нас Ви зможете знайти багато варіантів в горшках землі або в оренду до 14 днів.


 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча ф. сизо-голуба 150 см
Код товара: КМ02
Ялина колюча сизо-голуба - не примхлива у вирощуванні декоративна рослина, що стане окрасою Вашого саду. Висота та форма крони: у дорослому віці така красуня може сягнути 20-25 м. Річний приріст становить близько 30 см. Крона конусоподібна і дуже пишна.
1320 грн
купити
Ялина колюча сизо-голуба, висотою 70-80 см
Код товара: ЛС01
Ялина колюча - красиве пишне дерево, що цінується за колір хвої і дуже часто використовується в озелененні. Це один із найгарніших видів ялини. Висота: Доросла ялина колюча може сягати 12-25 м, проте її ріст можна стримувати обрізкою
575 грн
купити
Ялина колюча сизо-голуба, 130 см
Код товара: КП-02
Ялина колюча голуба – популярний сорт, який характеризується як стійкий до забруднень, морозів та хвороб, невибагливий до вологи. Рахується деревом довгожителем (400-600 років!) з конусовидною кроною, також є символом декількох штатів у США.
1290 грн
купити