Ялина колюча сизо-голуба, 130 см
Немає в наявності
1290 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:КП-02
Латинское название:
Размер:130 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча голуба – популярний сорт, який характеризується як стійкий до забруднень, морозів та хвороб, невибагливий до вологи. Рахується деревом довгожителем (400-600 років!) з конусовидною кроною, також є символом декількох штатів у США.

Розміри у десятирічному віці можуть сягати 8-10 м.

Хвоя густа, сизо-голубого відтінку, по 10-15 мм у довжину.

Коренева система зазвичай глибока, але на менш плодовитих ґрунтах більш поверхнева.

При виборі саджанців ялини варто звертати увагу на кореневу систему. Корені обов’язково (!) повинні бути в комі землі і самі саджанці вирощені у нашій країні. У нас Ви зможете знайти багато варіантів в горшках землі або в оренду до 14 днів.


 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча сизо-голуба, 130 см
Код товара: КП-02
Ялина колюча голуба – популярний сорт, який характеризується як стійкий до забруднень, морозів та хвороб, невибагливий до вологи. Рахується деревом довгожителем (400-600 років!) з конусовидною кроною, також є символом декількох штатів у США.
Ялина колюча голуба, 140 см
Код товара: КП-04
Ялина колюча голуба в горщику - один із найпопулярніших варіантів, що в горшках прикрашають будинки. Вона має пишну крону і сизий колір хвої, а крона конусоподібна і опущена низько.
Ялина голуба 4 м
Код товара: ВФЯ01
Ялина колюча ф. голуба - це надзвичайно красиве декоративне дерево, яке можна прикрашати на Новий рік. Крім того вона буде милувати око своєю красивою формою та кольором хвої протягом усього року.