Ялина колюча голуба, висотою 120 см
Немає в наявності
1490 грн
в избранное
Тип:
Артикул:КМ-04-04
Латинское название:
Размер:120 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Прекрасна блакитна красуня ялинка - це головний атрибут Нового року. Ялинка у горщику - чудова альтернатива зрізаим ялинкам, адже цю пізніше можна висадити і прикрашати різнокольоровими вогниками уже на вулиці. 

 

Блакитна ялинка дуже поширена в озелененні завдяки пишній кроні та блакитній хвої, що вирізняє її серед інших дерев.

Це повільноростуче дерево, яке в дорослому віці матиме біля 20 м. 

Швидкість росту та обізка. Як правило, протягом року така ялинка виростає на 30 см. Проте ялина сизо-блакитна чудово піддається обрізці, що робить її ще пишнішою.

Блакитна ялинка дуже поширена в озелененні завдяки пишній кроні та блакитній хвої, що вирізняє її серед інших дерев. колюча (це видно і з назви рослини), сизо-блакитного кольору завдяки природному нальоту.

Шишки світло-коричневі, у формі видовжного цилінда. У шишках містяться насінинки. Важливо: сіянці ясизо-блакитної ялинки можуть мати блакитну, сизу або навіть зелену хвою.

Посадка. При посадці варто обрати сонячне освітлене місце. Блакитні ялинки висаджують поодиноко (солітерами), рядами, групами по декілька штук та включають їх в різноманітні деревно-чагарникові композиції. Особливо красиво вона дивиться на фоні зелених хвойних ялин та сосен і дає відразу зрозуміти, хто тут головний.

Морозостійкість висока.

Вирощено в Україні.

Інтернет-магазин ЗЕЛЕНО бажає Вам веселих свят! Збережемо природу разом!

 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина голуба 4 м
Код товара: ВФЯ01
Ялина колюча ф. голуба - це надзвичайно красиве декоративне дерево, яке можна прикрашати на Новий рік. Крім того вона буде милувати око своєю красивою формою та кольором хвої протягом усього року.
Ялина колюча сизо-голуба, висотою 80-90 см
Код товара: КМ-02-02
Ялина колюча сизо-блакитна відрізняється пишною ярусною кроною та не звичайним кольором своїх колочок
Ялина колюча голуба, 190 см
Код товара: ВФ04
Ялина колюча блакитна стане окрасою Вашої ділянки, особливо виконає роль головної красуні під час новорічних свят.