Ялина колюча голуба, висотою 120 см
есть в наличии
1490 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:КМ-04-04
Латинское название:
Размер:120 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Прекрасна блакитна красуня ялинка - це головний атрибут Нового року. Ялинка у горщику - чудова альтернатива зрізаим ялинкам, адже цю пізніше можна висадити і прикрашати різнокольоровими вогниками уже на вулиці. 

 

Блакитна ялинка дуже поширена в озелененні завдяки пишній кроні та блакитній хвої, що вирізняє її серед інших дерев.

Це повільноростуче дерево, яке в дорослому віці матиме біля 20 м. 

Швидкість росту та обізка. Як правило, протягом року така ялинка виростає на 30 см. Проте ялина сизо-блакитна чудово піддається обрізці, що робить її ще пишнішою.

Блакитна ялинка дуже поширена в озелененні завдяки пишній кроні та блакитній хвої, що вирізняє її серед інших дерев. колюча (це видно і з назви рослини), сизо-блакитного кольору завдяки природному нальоту.

Шишки світло-коричневі, у формі видовжного цилінда. У шишках містяться насінинки. Важливо: сіянці ясизо-блакитної ялинки можуть мати блакитну, сизу або навіть зелену хвою.

Посадка. При посадці варто обрати сонячне освітлене місце. Блакитні ялинки висаджують поодиноко (солітерами), рядами, групами по декілька штук та включають їх в різноманітні деревно-чагарникові композиції. Особливо красиво вона дивиться на фоні зелених хвойних ялин та сосен і дає відразу зрозуміти, хто тут головний.

Морозостійкість висока.

Вирощено в Україні.

Інтернет-магазин ЗЕЛЕНО бажає Вам веселих свят! Збережемо природу разом!

 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча голуба, 170 см
Код товара: КП-05
Ялина колюча голуба – один із найпоширеніших видів, який використовують у ландшафтному дизайні, через його витривалість, невибагливість та красиву форму і забарвлення.
2090 грн
купити
Ялина колюча голуба, 140 см
Код товара: КП-04
Ялина колюча голуба в горщику - один із найпопулярніших варіантів, що в горшках прикрашають будинки. Вона має пишну крону і сизий колір хвої, а крона конусоподібна і опущена низько.
1275 грн
купити
Ялина колюча ф. сизо-голуба 150 см
Код товара: КМ02
Ялина колюча сизо-голуба - не примхлива у вирощуванні декоративна рослина, що стане окрасою Вашого саду. Висота та форма крони: у дорослому віці така красуня може сягнути 20-25 м. Річний приріст становить близько 30 см. Крона конусоподібна і дуже пишна.
1320 грн
купити