Ялина колюча голуба "Кейбаб", 20-30 см
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:ялина
Артикул:60-011
Латинское название:Picea Pungens Glauca Kaibab
Размер:20-30 см
Контейнер:С2.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча «Кейбаб» вічнозелений голубий сорт, який в молодому віці має асиметричну крону, але потім стає справжньою красунею з широкими густими гілками. Не вибаглива у догляді, легко піддається стрижці, має голубу колючу хвою, які надає їй особливої вишуканості.

У нас Ви можете придбати ялину Кейбаб у горщику, невеликого розміру, що дозволить поставити її у будь-якому місці, а потім висадити на ділянці.

Розміри: 4-7 м у висоту, та 2-3 м в ширину.

Хвоя: колюча, голубого кольору, по 10-15 мм,

Особливості: приріст в рік 10-15 см, обов’язково висаджувати на сонячних місцях, так як в тіні втрачається колір, морозостійка. 

Ялина колюча "Монтгомері"
Код товара: СС-201
Ялина колюча «Монтгомері» - карликовий повільнорослий сорт. Має дуже гарну правильної форми крону та сіро-голубий колір хвої. Може вирощуватися як у контейнері так і на присадибній ділянці. Також легко піддається стрижці, тому її ще застосовують як живу огорожу.
Ялина канадська «Дейзи Уайт»
Код товара: ДМ17
Ялина канадська «Дейзи Уайт» ― унікальна красуня з красивою пірамідальною формою і незвичайною хвоєю.
Ялина канадська «Дейзі Уайт»
Код товара: ДМ17
Ялина канадська «Дейзі Уайт» – карликова форма, яка є однією із різновидностей ялини канадської «Коніка», відрізняється тим, що має жовтий колір по краям хвої. В залежності від регіону вирощування колір може набувати білих відтінків або золотих.