Ялина колюча голуба, 190 см
Немає в наявності
2290 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ВФ04
Латинское название:Picea pungens Glauca
Размер:190-200 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча блакитна стане  окрасою Вашої ділянки, особливо виконає роль головної красуні під час новорічних свят. 

Висота та форма крони: доросле дерево ялини колючої може сягати 25, а подекуди і 40 м (!). Крону можна охарактеризувати як конусовидну. Гілки опускаються до землі, що робить її по особливому привабливою.

Кора: сіро-коричневого кольору, луската.

Хвоя: чотиригранна, дуже колюча, міцна та жорстка, довжиною до 3 см. Колір її коливаються від сизуватого до блакитного, завдяки природному нальоту.

Плоди: циліндричні шишки, довжиною 7-10 см, коричневуватого кольору.

Насінини дрібні (1000 насінин важить менше 5 г). Насінням ялина голюча розмножується легко, проте сіянці на 80% мають зелене забарвлення хвої. 

Походження: Ялина колюча походить з Північної Америки. Вона посухостійка і є найдекоративнішою з усіх видів ялин.

Посадка: ялину колючу голубу висаджують поодиноко або групами. Це мають бути сонячні місця, де колір хвої проявиться якнайкраще.

 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча сизо-голуба,130-140 см
Код товара: КП-01
Ялина колюча сизо-голуба – вічнозелене хвойне дерево, має дуже гарний колір хвої, який варіюється від насиченого голубого до сизо-зеленого.
Ялина голуба 4 м
Код товара: ВФЯ01
Ялина колюча ф. голуба - це надзвичайно красиве декоративне дерево, яке можна прикрашати на Новий рік. Крім того вона буде милувати око своєю красивою формою та кольором хвої протягом усього року.
Ялина колюча голуба, 170 см
Код товара: КП-05
Ялина колюча голуба – один із найпоширеніших видів, який використовують у ландшафтному дизайні, через його витривалість, невибагливість та красиву форму і забарвлення.