Ялина колюча голуба 180 см
Немає в наявності
1920 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ВФ03
Латинское название:Picea pungens Glauca
Размер:180 см
Контейнер:з комом землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча блакитна відрізняється красивою правильною конусоподібною формою крони і неймовірним забарвленням хвої.

Висота: може сягати 18-25 м у дорослому віці, це залежить в першу чергу від умов зростання та чи її обрізають. Якщо ж проводити таку обрізку деревця можна тримати на потрібній висоті, а від стрижки вони будуть ще пишнішими.

Кора має світло-коричневе або сірувато-буре забарвлення.

Хвоя: колюча, голчаста і дуже жорстка.

Довговічність дерева може сягати 600 років!

Умови вирощування: прекрасно витримує міські умови забруднення і посуху. Місце для посадки має бути сонячним, адже саме там найкраще проявляється колір хвоїнок. Загалом, це невибагливе до умов зростання деревце.

Використання у дизайні: гарно виглядає як в групових посадках, так і солітерами. А ще її можна поєднувати з іншими зеленими хвойними деревами та чагарниками. Неймовірною є стрижена огорожа з ялини.

 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча голуба, 190 см
Код товара: ВФ04
Ялина колюча блакитна стане окрасою Вашої ділянки, особливо виконає роль головної красуні під час новорічних свят.
Ялина колюча сизо-голуба, 160 см
Код товара: КП-06
Ялина колюча сизо-голуба – вічнозелена красуня, яка стане прикрасою Вашого свята. Висадивши в себе в подвір’ї Ви будете милуватися нею цілий рік, а всю красу кольору можна побачити влітку
Ялина колюча сизо-голуба, висотою 100-110 см
Код товара: КМ-03-03
Ялина колюча сизо-блакитна вирізняється на фоні всіх інших дерев у Вашому саду завдяки благородному кольору та формі крони. А ще її можна прикрашати яскравими вогниками просто на вулиці.