Ялина колюча голуба, 170 см
Немає в наявності
2090 грн
в избранное
Тип:
Артикул:КП-05
Латинское название:
Размер:170 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча голубаодин із найпоширеніших видів, який використовують у ландшафтному дизайні, через його витривалість, невибагливість та красиву форму і забарвлення.

Розміри коливаються від 15 до 30 метрів, в залежності від умов та регіону вирощування.

Хвоя густа і колюча, голубого кольору з різними відтінками. У місті період цвітіння припадає на червень, а плодоносити починає на початку осені.

Шишки ялини мають гарну видовжену форму, діаметром 4-10 см, які додають їй ще більшої привабливості.

Придбайте новорічну красуню в горщику для свого дому, а наступний Новий рік зможете прикрашати уже ялинку в своєму подвір'ї.


 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча сизо-голуба,130-140 см
Код товара: КП-01
Ялина колюча сизо-голуба – вічнозелене хвойне дерево, має дуже гарний колір хвої, який варіюється від насиченого голубого до сизо-зеленого.
Ялина колюча сизо-голуба, 160 см
Код товара: КП-06
Ялина колюча сизо-голуба – вічнозелена красуня, яка стане прикрасою Вашого свята. Висадивши в себе в подвір’ї Ви будете милуватися нею цілий рік, а всю красу кольору можна побачити влітку
Ялина колюча сизо-голуба, висотою 100-110 см
Код товара: КМ-03-03
Ялина колюча сизо-блакитна вирізняється на фоні всіх інших дерев у Вашому саду завдяки благородному кольору та формі крони. А ще її можна прикрашати яскравими вогниками просто на вулиці.