Ялина колюча голуба, 170 см
Немає в наявності
2090 грн
в избранное
Тип:
Артикул:КП-05
Латинское название:
Размер:170 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ялина колюча голубаодин із найпоширеніших видів, який використовують у ландшафтному дизайні, через його витривалість, невибагливість та красиву форму і забарвлення.

Розміри коливаються від 15 до 30 метрів, в залежності від умов та регіону вирощування.

Хвоя густа і колюча, голубого кольору з різними відтінками. У місті період цвітіння припадає на червень, а плодоносити починає на початку осені.

Шишки ялини мають гарну видовжену форму, діаметром 4-10 см, які додають їй ще більшої привабливості.

Придбайте новорічну красуню в горщику для свого дому, а наступний Новий рік зможете прикрашати уже ялинку в своєму подвір'ї.


 

Увага! Ялинка знаходиться у комі з землею. Горщик не входить у вартість ялинки. Його вартість 80-130 см, в залежності від розміру кому.

 Ялина колюча голуба 180 см
Код товара: ВФ03
Ялина колюча блакитна відрізняється красивою правильною конусоподібною формою крони і неймовірним забарвленням хвої.
Ялина колюча голуба, 140 см
Код товара: КП-04
Ялина колюча голуба в горщику - один із найпопулярніших варіантів, що в горшках прикрашають будинки. Вона має пишну крону і сизий колір хвої, а крона конусоподібна і опущена низько.
Ялина колюча ф. сизо-голуба 150 см
Код товара: КМ02
Ялина колюча сизо-голуба - не примхлива у вирощуванні декоративна рослина, що стане окрасою Вашого саду. Висота та форма крони: у дорослому віці така красуня може сягнути 20-25 м. Річний приріст становить близько 30 см. Крона конусоподібна і дуже пишна.